Uplynulý víkend se úvalským fotbalově nevydařil!

Úvalské „A“ mužstvo v I. „A“ třídě v prvním zápase na soupeřově hřišti tvrdě narazilo.

Dolnobousovský SK už v prvním kole výrazně zvítězil v Poděbradech 4:1, tak se čekal těžký zápas pro obě strany.  Jenže zatím co naši jen těžko hledali cestu ke střele na branku domácích, domácím vyšlo hlavně ve druhém poločase vše. Mezi 51“ a 77“ minutou jejich hráč Pažout hned 3x překonal našeho brankaře (i v prvním kole vstřelil 2 branky) a určil kdo bude vítězem. Následovali ještě dva branky v naší síti, tak vznikl nečekaně vysoký debakl 6:0.

Každopádně příští víkend hrajeme před domácími diváky a všichni věříme, že na tento výsledek nás nechají hráči rychle zapomenout, svým výkonem diváky potěší a všechny body zůstanou doma!

Úvalská „Juniorka“ chcete-li „Béčko“ začalo III. Třídu Okresního přeboru prvním zápasem na domácím hřišti proti Sokolu Měšice (tradiční soupeř). Chlapům se vydařil na výbornou úvod zápasu a po patnácti minutách a brankách Šimona Syrůčka jsme vedli 2:0. Bohužel s postupem času se hra vyrovnala, šance na další branky měla obě mužstva.

Po hodině hry hosté snížili a v poslední čtvrtině zápasu dokonce vyrovnali 2:2. Zklamání dovršil nespěšný penaltový rozstřel, kterým se v této soutěži rozhodují zápasy po nerozhodném výsledku.

Příští víkend vyjedou hráči „Juniorky“ do nedalekých Vyšehořovic. Naváží tak na vyrovnané a napínavé zápasy s tímto soupeřem před několika lety v Okresním přeboru. Držme jim palce!