Druhý víkend za sebou bez vítězství!

„A“ mužstvo doma nestačilo na mužstvo Nymburka a prohrálo 1:2

Hlas trenéra L. Kučery po zápase:

„Nymburk je velmi silný soupeř, kvalitní na balonu, od první minuty nám ukázali, že budou hrát v popředí tabulky.

My jsme si nepřipravili jsme si víc brankových příležitostí, možná tím, že dlouho bráníme a pak není dost sil na tvoření hry. Proměnili jsme v prvním poločase jednu ze dvou. Naopak hosté vyrovnali nádherným góem, ale po naší hrubé chybě. Navíc nás limitovalo od 30“ minuty zranění Š. Urbana.

Druhý poločas se hrál „nahoru dolu“, ale ze 2-3 šancí jsme nevstřelili žádný gól. Hosté nedali penaltu, ale na rozdíl od nás proměnili svoje šance ze stran.

Tak snad se nám situace zlepší, mužstvo se postupně naplní po létě a budeme hrát lépe. V jedné větě by to bylo: „Když nedáme víc gólů, než soupeř, nemůžeme vyhrát!“

V příštím kole jedeme na hřiště Slavoje Staré Boleslavi, držte nám palce a pojeďte nám fandit, potřebujeme to!

„B“ mužstvo prohrálo v blízkých Vyšehořovicích 3:1

Hlas trenéra M. Felixe po zápase:

„Od první minuty jsme tahali za kratší konec v zápase. PO ztrátě míče nemáme sílu se vracet, chodíme, u některých hráčů nevíme, jestli můžou nebo ne. Takticky se pohybujeme špatně po hřišti a prostě se hledáme.

Měřítko na III. Třídu snesou jen někteří, hlavně starší a zkušení hráči jako T. Daníček, O. Benčič nebo R. Vojtěch svoji práci v zápase odvedou na „jedničku“, ale další prostě musí přidat, jestli chceme vyhrávat.

V příštím kole doma hostíme přijatelného soupeře z Mochova a uděláme všechno pro vítězství. Přijďte nás povzbudit.