První jarní mistrovský zápas našich žáků!

SK Úvaly : AFK Nehvizdy   1:3 (1:0)

Naše branka: 14“minuta Matyáš Štěpán

Sestava: M. Los – V. Daníček, M. Šatoplet, O. Fuler, J. Kadlec, M. Plátenka, J. Vodička, M. Štěpán, J. Tesař, M. Holý, J. Javašov, Š. Čmuchař, J. Laštůvka, O. Skalický, V. Šebela a F. Kašpar.

Trenér: Denis Pik.

Uprostřed týdne odehráli zápas naši žáci. V prvním zápase je čekal silný soupeř. Mužstvo z Nehvizd mělo za sebou již dva mistrovské zápasy, kdy vstřelilo dvacet branek a jen dvě dostalo! Naši kluci se soupeře nezalekli a od první minuty bojovali. Odměnou jim za to byla branka Matyáše Štěpána po které jsem na dlouhé minuty vedli. Těsně před poločasem mohli naši žáci vedení potvrdit druhou brankou, ale bohužel v dobré pozici střelec branku minul. Po změně stran převzali aktivitu hosté a projevila se i lepší vytrvalost kluků z Nehvizd, kteří vydrželi fyzicky v deštivém počasí běhat a skóre s postupem času otočili. Třetí branku vstřelili v poslední minutě.

I přes prohru byli naši kluci dobrým soupeřem vítězům, které dlouhý čas zápasu potrápili. O víkendu hrají žáci opět se silným soupeřem, tentokrát v Šestajovicích. Budeme jim držet palce, aby podali co nejlepší výkon a mohli být se svou hrou spokojeni.