„B“ mužstvo zvítězilo i podruhé!

SK Úvaly „B“ : Sokol Dřevčice 5:0 (2:0)

Sestava: Řemínek – Borovička, Gažík, Jůn, Ryšavý – Novák, Poděbradský, Gebhart, Havrlant- Pik a Šindelář.

Střídali: Smita, Berky, Vojtěch a Kadlec

Trenér: Martin Felix.

Před domácím publikem a za pěkného sluněného počasí odehráli domácí hráči se soupeřem, který byl před zápasem na čtvrtém místě v tabulce zápas, který se našemu mužstvu povedl. Po celý zápas byli lepším mužstvem a bylo jen otázkou času kolik branek se podaří vstřelit. Hosté se snažili, ale za to se body nerozdávají.

Ve 12“ minutě vstřelil pěknou branku Denis Pik, poté se hra odehrávala většinou ve středu hřiště bez většího vzruchu před některou z branek. Až ve 30“ minutě se mohli předvést hosté, po chybě v naší rozehrávce se do vyložené šance před brankaře dostal hostující útočník, ale tváří v tvář střelu David Řemínek vyrazil! To byla nakonec jediná šance hostů v zápase. Před poločasem vstřelil druhou branku Martin Šindelář a k vítězství bylo blízko.

Ve druhém poločase se hra nezměnila, domácí měli stále navrch. Branky postupně přidali podruhé Denis Pik (66“), Jakub Gažík (72“) a potřetí Denis Pik (88“). Jednoznačné vítězství ve velmi chladném počasí zahřálo domácí fanoušky, kterých se sešlo překvapivě mnoho.