Přípravné utkání „A“ mužstva

Přípravné utkání se Spartakem Kbely 4:1

V nedělním podvečeru se v přípravném zápase potkalo naše „A“ mužstvo s mužstvem Spartaku Kbely. Na UMT v Satalicích se hrálo za stálého větru, který nárazově ztěžoval hru na obou stranách. Přesto byl k vidění zajímavý zápas v rychlém tempu po celých devadesát minut.

V prvním poločase vynikl svými zákroky úvalský brankař Řemínek (nová akvizice), na kterém ztroskotalo hned několik střeleckých pokusů kbelských. Na druhé straně hřiště padali branky. Nejprve po pěkné kombinační akci vstřelil branku úvalský oblíbenec David Bozděch, aby o chvilku později vstřelil druhou branku z velké vzdálenosti, když výborně odhadl vzdálenost kbelského brankaře od své branky a z více jak čtyřiceti metrů se trefil. Těsně před poločasem ještě potvrdil naší střeleckou úspěšnost Michal Kalafut třetí brankou.

Ve druhém poločase se sestavy prostřídali a v našem mužstvu se objevili nadějní hráči z „Juniorky“ Šimon, Novák,  a brankař Max. Prvně jmenovaný přidal čtvrtou branku Úval. Spartak v závěrečné části vstřelil svou jedinou branku a stanovil konečný výsledek 4:1 pro SKÚ.