SK ÚVALY, FOTBALOVÝ TÝM ZE STŘEDOČESKÉHO KRAJE

Změna na lavičce divizního Áčka

uvaly-chomutov-0-1np-treneri-nahled Kdo byl na nedělním utkání se Sokolem Hostouň, zjistil, že na lavici je jiné složení realizačního týmu. Děkujeme za veškerou odvedenou práci pro SKÚ!!!


více zde v příspěvku…

   V minulém týdnu doznal realizační tým našeho áčka výrazných změn.“ V pátek po vzájemné dohodě skončil jak hlavní trenér pan Pavel Novotný, tak i jeho asistent Jarda Kuchař.“ Tak mne informoval předseda klubu Vašek Kopač. „Dočasně povede divizní tým jak o tréninkových jednotkách, tak i v zápasech Petr Němec společně s Alešem Tichým. Ohledně obsazení trenérského postu Vás budeme neprodleně informovat, mělo by být jasno během krátké chvíle – snad již v tomto týdnu“, navázal na své myšlenkové pochody p. Kopač. Za odvedenou práci a nebylo ji vůbec málo, patří oběma trenérům obrovské díky. V posledním kole vyhráli na horké rakovnické půdě. Přeji oběma trenérům nové a dobré fotbalové angažmá a mnoho bodů a fotbalové radosti.
V rámci letošního velmi hektického ročníku (konec hostování, budování celého nového týmu, velice vyrovnaná divizní soutěž atd.) patří našemu SK velice dobré 10. Místo, při zisku 31.bodů atakujeme o dva body 6. post. Tým se podařilo poskládat sice velice mladý, ale fyzicky výborně připravený, což na atletickou divizní soutěž je velice důležité. Jakmile si to dokážeme srovnat v hlavách a trochu se uklidnit, pak budeme prohánět kohokoli. Přesně toto naznačovala dlouhá zimní příprava. Pánové, děkujeme za Vše a přeji jménem SKÚ ať se daří…tedy ne, pokud dojde na vzájemný zápas :-).

uvaly-chomutov-0-1np-treneri

SK Úvaly | 5.5.2017 15:30 | 946x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | SKUVALY.cz | info@skuvaly.cz | XHTML | CSS | 30.7.2021 2:34:30