SK ÚVALY, FOTBALOVÝ TÝM ZE STŘEDOČESKÉHO KRAJE

Zimní přípravná utkání pokračují

ÚVALY – Také v únoru čeká místní fotbalový klub několik přípravných utkání před začátkem jarní části soutěže. Potvrdí fotbalisté svou formu z podzimu? Právě toto napoví několik zbývajících „přáteláků“.

Zdroj: převzato z deníku Náš REGION

A tým vstoupil do přípravy úspěšně

V prvním přípravném utkání proti rezervě Viktorie Žižkov zvítězili úvalští 3:0, když se trefili Kadeřábek, Szöcs a Malík. Druhé utkání s Dobřichovicemi bylo ve znamení aktivního útoku. Utkání se zvrhlo ve střeleckou kanonádu obou celků a skončilo nerozhodným výsledkem 4:4. Branky Úval zaznamenali Marek, Kadeřábek a dvakrát se trefil Škoda. I v dalším utkání se úvalští dokázali prosadit hned čtyřikrát. Proti Tachovu už však neinkasovali a zvítězili 4:0. I zásluhou Macka, Malíka a opět Kadeřábka.

SK Úvaly budou mít v únoru a březnu opravdu nabitý program. V sobotu 2. února nastoupí od deseti hodin na hřišti v Ohrazenicích proti Pardubicím, ve středu 6. února pak od 19.15 na Meteoru proti Královu Dvoru a další sobotu 9. února zajedou úvalští k přípravnému utkání do Benešova. Ihned další středu13. února nastoupí opět na hřišti Meteoru od 19 hodin proti týmu z Královic. O tři dny později, tedy v sobotu 16. února zamíří do Nového Bydžova k utkání s místním celkem. Ani poslední únorovou sobotu si hráči neoddechnou a hrají přípravné utkání proti Meteoru na jeho hřišti. V podobném tempu budou pokračovat i na začátku března, kdy sehrají hned o prvním víkendu zápas s Horními Měcholupy a o týden později poslední přípravné utkání proti diviznímu Vyšehradu na jeho hřišti.

Také rezerva se připravuje

„B“ tým Úval zahájí své zimní účinkování na poli „přáteláků“ v sobotu 2. února ve 14:00 proti FC Jiskře Králíky. Hned v neděli pak v Újezdě nad Lesy sehraje utkání proti domácímu celku, a sice od 12:00. Další dvě utkání jsou naplánována na březen. Ve středu 13. března se úvalští utkají s Čechií Vykáň a v sobotu 16. března pak změří síly v Průhonicích s místním týmem hrající I. B třídu.

Autor: Jaroslav Svoboda, Náš REGION www.nasregion.cz

SK Úvaly | 1.2.2013 16:58 | 1362x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | SKUVALY.cz | info@skuvaly.cz | XHTML | CSS | 18.10.2019 5:40:46