výsledkový servis

mic-nahled Ve velkém tempu nám letí dny a tak dodávám pohled na výsledky našich týmů o minulém víkendu… Jak si vedou jednotlivé kategorie? Pohled naší strany i soupeřova oka… Děkujeme za podporu všech týmů. Tento víkend se hraje:

• A-Tým: Divize – skupina B, So 06.05. 17:00 Nový Bor – Úvaly odjezd v 13:30
  • B-Tým: Okresní přebor, Ne 07.05. 10:15 Úvaly – Zápy
  • Dorost U-19: I.A třída skupina C, So 06.05. 10:15 Úvaly – Čelákovice
  • Ml. Přípravka, So 06.05. 09:00 Turnaj v- Kostelec nad Č. Lesy

rozklikni…

B-Tým: V Radonicích drama s penaltovou koncovkou –výhra za 2. body

Kdo se vydal na fotbal do nedalekých Radonic, nemohl vůbec litovat. Jak ukázal již samotný sraz Benaga, nebude se jednat o nic jednoduchého, jeden zkušený borec neměl kopačky ztraceny při posledním přesunu po vítězném zápase s Kostelcem :-)… naštěstí máme 11. nehrajících ortopedických pacientů alá Kladruby. Na výpomoc z áčka dorazila jedna posila – Pour a jak se později ukázalo, byla to šťastná volba Petra Němce. Realizační tým byl vlastně stejně početný jako 12 připravených borců, kdy cca 40´před zápasem byl soupeř z Radonic již na trávníku a v plné polní se chystal na dle jejich slov nejneoblíbenějšího soka – naše SKÚ. Nevadí, protáhneme se a vletíme do nich – usmívá se potutelně Matura. V brance legendární Havel – na předstopéra navrátilec Jarda Čermák a tak bych mohl pokračovat dále a dále.

Výborně odehráno z naší strany – pochvaloval si výkon po zápase trenér a hrající žolík Honza Kahuda. Se skromností sobě vlastní pochválí své tři geniální tahy. Je pravda, že sestava se skládá vždy na poslední chvíli, s ohledem na zranění karty atd. Již od prvních minut jsme aktivní. Vydržíme až do konce? Uvidíme. Hlavně pozor na začátek druhé půle a posledních 20. minut, ta nám poslední dobou příliš nejdou… říká jeden z mnoha fanoušku SKÚ. Docela rychle vedeme – soupeř vyrovnává a pomalu otáčí průběh hry i skóre samotné. Ke konci vyrovnáme, přežijeme tlak soupeře a jdeme do penalt. Ty v Radonicích asi příliš netrénují. Jedna zahozená v první půli – další tři v rozstřelu znamená bod pro SKÚ navíc. Za zmínku stojí Korbyho kulišárna. Nejlepší hráč utkání – Pour. (beru dle svého názoru)
Okresní přebor
Tělovýchovná jednota Slavia Radonice vs. SK Úvaly, z.s. 2:3 Pen: 3:4 (0:1)
STŘELCI: 47. Pekárek Marek, 62. Lampír Michal – 6. Pour Lukáš, 87. Balogh Tomáš
TJ Slavia Radonice , 60 diváků | Rozhodčí: Šanda Jiří, Braborec Jakub, Tamok Vladimír

Jak to viděl soupeř: kráceno z webu Slavia Radonice.

Odehráli jsme utkání blbec… Přivítali jsme neoblíbeného soupeře, na kterého se nám tradičně nedaří. Už v 6. minutě jsme prohrávali 1–0 po chybě naší pravé strany.
Nicméně náš tým tlačil, hrál a paradoxně podal asi nejlepší výkon v sezoně. Hrálo se ve velkém tempu ,ale bohužel jsme selhali v zakončení, nejvíce šancí spálil podzimní kanonýr Štefík.za stavu 0–1 neproměnil kapitán Moravec penaltu…Aby toho nebylo málo, v penaltovém rozstřelu jsme nedali 3 penalty z 5 a poprvé v sezoně jsme ztratily v penaltovém rozstřelu.
Mančaftu nemám krom dvou chybiček co vytknout a mohu pouze chválit. V týmu je potenciál, který je potřeba využít, ale vše musíme podpořit správným přístupem a dobrou kondicí.

A-Tým: V penaltovém rozstřelu vynikal brankář Bébr – důležitá výhra za 2. body
Divize skupina B – SK Úvaly vs. Sokol Hostouň

Kluci začali výborně a úvodní tlak vypadal na výtečnou, bohužel hřiště není v ideální kondici, balón dosti odskakuje a to trochu kombinace komplikuje. Po brance hostí, která nám sebrala vítr z plachet se díky hlavičce Dudly dostáváme zpět do hry. Byl to klasický „šatňák“, který nás uklidní. Bohužel možná až moc, nehrajeme stejně aktivně jako v první půlce. Soupeř je nebezpečnější a častěji na míči. Penalty vynikající Bébr, který si sáhl na 4 z 5 pokusů – dva dokázal zneškodnit. Bod navíc je zlatý a vzhledem k posledním kolům – kdy začal celý spodek vyhrávat se může jednat o bod rozdílový. Díky za výborný přístup a nasazení.
Pohledem ze hřiště.
   Kvalitu hry velice komplikoval nepřiměřený stav trávníku. Jak my, tak i soupeři si nechtěli komplikovat situaci, a tak se hrál jednoduchý fotbal. Hosté působili opatrným dojmem, ale využili rychlé kombinace po naší pravé straně a ve vápně pak byli neomylní – 0:1. Nám se naštěstí podařilo rychle odpovědět krásnou hlavičkou – 1:1. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu, nicméně bylo cítit, že jsme měli přeci jen více ze hry. Koncovka nám však nevyšla, ani po poslední střele, kterou vyrazil hostující brankář. Důležitý druhý bod jsme vybojovali po penaltovém rozstřelu, který se povedl našemu brankáři, a díky němu jsme mohli slavit.

KD: HOSTOUŇ URVALA BOD, LITOVALA ALE ZAHOZENÝCH ŠANCÍ
   Důležitý pro vývoj divize B byl souboj Úval (31 bodů) s Hostouní (26). Oba namočené týmy daly do boje hodně sil, aby spokojenější odešli ze hřiště domácí po výhře 2:1 na penalty. „Pro nás byl ten zápas jiný v tom, že jsme po hodně dlouhé době šli do vedení,“ říkal trenér hostů Martin Čurda poté, co jeho tým poslal do vedení Rouček. Bohužel vedení jeho týmu vydrželo jen dvanáct minut, pak Dudla vyrovnal.
   Nutno dodat, že lépe začaly Úvaly, ale první velkou šanci jim lapil skvěle brankář Kudrna. Nicméně po přestávce hrála Hostouň po větru a využila toho k mnohem lepší hře a měla zápas rozhodnout. Nicméně ani čtyři velké šance jí k tomu nestačily. Dvakrát neuspěl Novák, pak z úhlu ani Marek a nakonec Čurda, jemuž chybělo při hlavičce pořádné anglické kladivo, které by zatlouklo míč do země.
   Penalty byly také důležité a pro Hostouň začaly špatně, Burant nedal. Pak ale nedali ani domácí a šance žila. Bohužel po úspěšných Čurdovi, Motlíkovi a Markovi selhal v páté sérii zkušený Šilhan. „Měli jsme vyhrát, ale nedáme šance. Asi vypíšu inzerát na pořádného šutéra. Možná nám chybí i trochu štěstíčka, každopádně výkon jsme podali dobrý,“ chválil svůj tým trenér Hostouně Martin Čurda.
Úvaly – Hostouň 2:1 pk (1:1)
Branky: 40. Dudla – 28. Rouček.
Hostouň: Kudrna – Hanuščík, Motlík, Burant, Vlasatý – Čurda, Marek, Novák (85. L. Krupička) – Vašák (88. Trnka), Krndžija – Rouček (68. Šilhan).

Zdroj: Rudolf Muzika, Kladenský deník

VK: GÓLOVKA HONZY JIRASE. PENALTY SE V ÚVALECH DALY KOPNOUT LÍP
Hostouň prohrála v Úvalech na penalty a podle mého názoru je aktéři v zelených dresech mohli kopnout líp. Dva body z venku by byly zlaté.
   Úvaly nasadily do zápasu samé mladé kluky, čímž Hostouň zaskočily. Ale jakmile jsme dali gól, domácí kupodivu odpadli a přestali hrát to, co na nás platilo. Škoda, že jsme je nechali před koncem poločasu vyrovnat. Pak už byl zápas vyrovnaný a šlo jen o to, kdo dá druhou branku. Ta ale nepadla, i když v druhém poločase se díky zvýšenému pohybu v záloze hra Sokola zvedla a byli jsme lepší než Úvaly. Dobře hráli Rouček, Vašák, Novák a podržel nás brankář Kudrna, který mimo jiné výborně sbíral centry. Vzadu bylo na Motlíkovi znát, že má ještě ve hře rezervy.
   V neděli hrajeme s prvním Nymburkem a možná se budu někomu zdát až příliš naivní, ale já si myslím, že ho můžeme porazit. Nymburk v poslední době nemá ani zdaleka výsledky odpovídající lídru divize.
Zdroj: web Sokola Hostouň

Dorost: deset na deset a 17.branek – rekordní výhra 16:1 ze hřiště soupeře

Dorost si připsal vysokou výhru a to na hřišti soupeře. Městec se sesypal jako domeček z karet. Je dobré, že se podařilo navázat na velice dobré výkony z poslední doby. Nyní nás čekají Čelákovice.

SK Městec Králové : SK Úvaly 1:16 (0:9)
sestava: jedenáctého hráče nehledejte… tolik nás nebylo:-)
                      Adam Bubák
Honza Řehák David Rais Kuba Gažík Vítek Fuchs
Kuba Oulík Martin Kadlec Dan Tyšer Lukáš Komínek
                          Deni Pik

branky:
5× Denis Pik; 4× Gažík Kuba; 3× Oulík Jakub; Tyšer Dan; Kadlec Martin; Komínek Lukáš; Řehák Honza
Foto ze zápasu

St. Přípravka: Porazit vítěze nestačí – díky minitabulce končíme 4.

Nehrajeme pouze na výsledky, ano i toto má za následek občas trochu horší umístění ALE – rostou nám všichni co mají o fotbal zájem, každá minuta na hřišti je nesmírně důležitá pro každého jedince. Hrálo se na horším povrchu a náš mladý tým jako by neměl potřebnou šťávu. Porazíme celkového vítěze. Jako jediní! Poté prohráváme i zápasy – kde by se to stávat nemělo. Nevadí potrénujeme a jedeme dál! Děkujeme Všem za skvělou podporu.