výsledkový servis 6-8. května

Ve velkém tempu nám letí dny a tak dodávám pohled na výsledky našich týmů o minulém víkendu… Jak si vedou jednotlivé kategorie? Pohled naší strany i soupeřova oka… kam na fotbal o tomto víkendu??? Čtěte více ZDE

112 diváků Tráva 2016002A2B2403
Rozhodčí: Slavíček Lukáš – Vojtěch Lukáš, Milner Michal. Delegát: Ploch Robert.

Na toto utkání raději rychle zapomenout, nedaří se nám vůbec nic. Ani nasazení není takové, jaké je zapotřebí ve velice vyrovnané divizní soutěži. Pravdou je, že nám chybí řada hráčů a sestava se doslova lepí, jak se dá… Sami hráči toto sami potvrdí, že toto utkání se jim vůbec nepovedlo. Za celé utkání nemáme sebemenší příležitost. Nedá se nic dělat, jedeme dál.

Jak se o nás píše: čerpáno z webu soupeře

Divizní kluby dnes vstoupily do 24.kola soutěže ročníku 2016–2017. V posledních dvou kolech jsme nebodovali a výsledky nás srazily na 11.místo tabulky. K tomu ještě zranění tahouna mužstva J.Broschinského, které zatím přetrvává. Takže těžký úkol pro trenéry jak poskládat sestavu, abychom dnes získali důležité 3 body.
   Do dnešního zápasu dochází ke změně na postu brankáře a to do branky jde M. Král. Náš dnešní cíl bodovat proti soupeři, který je v tabulce před námi o jeden bod. Vstup do zápasu se nám vydařil, získali jsme herní převahu. Soupeř zodpovědně brání, ale hned v první minutě máme výhodu trestného kopu, ale vážné ohrožení branky hostí  tato situace nepřinesla. Stále více máme územní převahu. V 17.minutě chytá brankář soupeře střelu Macha. Ve 20.minutě se podařilo soupeři také střelecky zaměstnat našeho brankáře, ale ten si počíná suverénně. První vážné ohrožení branky soupeře přišlo ve 23. minutě, to si počínal výborně s míčem Pekař, ale zakončit akci střelou na branku nedokázal. Stále nebezpečnější pro obranu soupeře byla hra Devátého. Jen tomu chyběla lepší souhra se spoluhráči. Ve 29. minutě jsme dali velkou šanci soupeři po ztrátě míče ve středu hřiště, ale hostujícímu hráči zkazil radost výborným obranným zákrokem Černý. Z následného rohového kopu hosté nic nevytěžili. S přibývajícími minutami získáváme stále více ze hry a vytváříme si další dobré příležitosti ke vstřelení branky. Několikrát se nám podařilo centrovat do vápna hostí, ale centry nenašli naše útočící hráče. Asi nejvážnější a nejhezčí fotbalová akce prvního poločasu se podařila ve 35. minutě. Chmelík s Machem si narazili míč a Mach posílá prudký přízemní centr do vápna hostí, ale Devátý nedokázal umístit míč z malého vápna do opuštěné branky hostí.

Druhý poločas začínáme stejně jako ten první náporem.Ve 49. minutě se protáhl obranou hostí Mach s míčem u nohy. Bohužel zakončení se mu nepovedlo. Rozuzlení zápasu přišlo v 52. minutě. Ve vápně Úval jsme vytvořili závar  a byl z toho rohový kop. Centr z pravé strany vyboxoval brankář hostí pouze k Devátému, který míč posílá z 8 metrů na branku. Obránci nestačili na skákavou střelu zareagovat a míč končí v síti branky hostí 1:0. Soupeř se snažil kontrovat a vysunul více hráčů do útoku a hráči hostí nepříjemně doráželi na naší obranu. Ta však pracovala na plné obrátky a za ní vše jistil dobře se pohybující brankář Král. Ten zlikvidoval všechno, co prošlo za naše obránce. Ve hře dopředu jsme také nezahaleli a měli jsme celou řadu dobrých útočných akcí, které by asi jindy skončily gólem, ale dnes nám chyběl větší klid k zakončení, nebo i trošku štěstí. Celému dnešnímu pěknému fotbalu přispěli svým dílem a dobrým výkonem rozhodčí. Bylo by i nesprávné opomenout hlasité povzbuzování našich fandů (HRUŠOUNI), a proti nim hrstka fandů soupeře. Dnešní vítězství nám připisuje 3 body a posunuje nás na desáté místo tabulky divize B a přibližuje nás k záchraně v této soutěži i pro příští ročník. Kluci bojovali a vítězství si zasloužili!!!

Jak to viděl Českolipský deník - O těsné výhře Boru rozhodl Devátý

Nový Bor – Na jedenáctém místě tabulky a po dvou prohrách, navíc stále bez zraněného tahouna mužstva Broschinského, vstupovali fotbalisté Nového Boru do zápasu 24. kola divizní soutěže proti týmu Úval. včera 14:27 Oba týmy dělil v tabulce jediný bod. Do branky domácích se nově postavil Král a jeho spoluhráči získávali hned na začátku herní převahu. První vážné ohrožení branky soupeře přišlo ve 23. minutě, to si počínal výborně s míčem Pekař, ale zakončit akci střelou na branku nedokázal. Stále nebezpečnější pro obranu soupeře byla i hra Devátého. Jen tomu chyběla lepší souhra se spoluhráči. Ve 29. minutě dali domácí velkou šanci soupeři po ztrátě míče ve středu hřiště, ale hostujícímu hráči zkazil radost výborným obranným zákrokem Černý a z následného rohového kopu hosté nic nevytěžili. Asi nejvážnější a nejhezčí fotbalová akce prvního poločasu se podařila ve 35. minutě. Chmelík s Machem si narazili míč a Mach poslal prudký přízemní centr do vápna hostí, ale Devátý nedokázal umístit míč z malého vápna do opuštěné branky hostí. Střelec vítězné branky Devátý (vpravo) bojuje s Moudrým.

Druhý poločas začal stejně jako ten první náporem Boru. Ve 49. minutě se protáhl obranou hostí Mach s míčem u nohy. Bohužel zakončení se mu nepovedlo. Rozuzlení zápasu přišlo v 52. minutě, kdy domácí rozehrávali rohový kop. Centr z pravé strany vyboxoval brankář hostí pouze k Devátému, který míč poslal z osmi metrů na branku. Obránci nestačili na skákavou střelu zareagovat a míč skončil v síti hostí – 1:0. „Soupeř se snažil kontrovat a vysunul do útoku více hráčů, kteří nepříjemně doráželi na naší obranu. Ta však pracovala na plné obrátky a za ní vše jistil dobře se pohybující brankář Král. Ten zlikvidoval všechno, co prošlo za naše obránce," uvedl sekretář novoborského klubu Jiří Obrovský. Ani domácí ve hře dopředu nezaháleli a měli celou řadu dobrých útočných akcí, které by asi jindy skončily gólem, ale tentokrát Boru chyběl větší klid k zakončení nebo i trošku štěstí. „Celému pěknému fotbalu přispěli svým dílem a dobrým výkonem rozhodčí. Bylo by i nesprávné opomenout hlasité povzbuzování našich fandů a proti nim hrstka fandů soupeře," dodal Obrovský.

Sobotní vítězství posunulo Nový Bor na desáté místo tabulky divize B a přiblížilo tým z města sklářů k záchraně v této soutěži i pro příští ročník. V dalším kole zajíždí Nový Bor do Nymburku, na půdu druhého týmu tabulky. Zápas je na programu v neděli 14. května od 17 hodin.

Další výsledky 24. kola:
Sokol Hostouň – SK POLABAN Nymburk 2:3 (0:1) po pen.: 3:4, FK Baník Souš – FC CHOMUTOV 3:2 (1:1), TJ TATRAN Rakovník – FK Meteor Praha 5:1 (1:1), TJ Sokol Libiš – SK Český Brod 0:1 (0:1), SK Kladno – SK Sokol Brozany 0:3 (0:2), Mostecký fotbalový klub o.p.s. – TJ Slovan VELVARY 1:2 (1:1) Pen: 0:3, SK Štětí – FK Neratovice-Byškovice 1:2 (1Tabulka divize B po 24. kole:2)

Autor: Redakce

Sestava:

Milan Bébr – Jakub Moudrý 55., Michal Doležal, Lukáš Pechač 75., Šimon Těžký – Jakub Andrle, Jakub Jonáš (68. Vojtěch Karvánek), Lukáš Pour, Michal Hořínek, Michal Kotek, Martin Dudla
Náhradníci: Vojtěch Karvánek, Oldřich Ozom, Martin Vacek
Trenér: Petr Němec
Áčko nyní doma hostí Kladno a čeká nás nyní hodně silný los, ale věřím, že tyto zápasy zvládneme.

B-Tým

Neděle 7. 5. 2017 10:15
40 diváků SK Úvaly
Rozhodčí: Strnad Miroslav – Podaný Miloš, Bureš Pudil Roman. Delegát: Ženatý Jaroslav.

Benago svůj anglický týden zahájilo posunutým utkáním s týmem Záp. Jedná se o ryzí souboj Béček. Na žádost soupeře, se přesunulo utkání již na dopoledních 10:15. S tímto termínem se týmy popasovaly velmi dobře. Akorát k sudím se této informace nedostalo, měli v plánu přijet na 17hodinu. V 11:00 zahajujeme utkání a dle sestav by 3 body měly zůstat doma… neděje se. Branku nedáme ani my, ani soupeř. V posledních minutách nás od pohromy zachraňuje tyč. A tak jako v minulém kole budeme kopat pokutové kopy. Matador Havel zakleje svoji branku 1 lape, 2× má postaveny dobře tyče a můžeme se radovat z bodu navíc.

Středa 10. 5. 2017 18:00
2 Pour
100 diváků SK Úvaly 2016219A1A1402
Rozhodčí: Mach Jan – Kampov Vasyl, Duchek Josef.

Soupeř byl lepším týmem – i když při troše štěstíčka můžeme favorita o body i obrat. Opět Skvěle hraje Pour – v brance nám výrazně pomáhá Bébr. Ujímáme se díky rychlé akci vedení 1:0, ale do poločasu se skóre otočí. Pomáháme Vyžlovce a po dvou zaváháních v obraně odcházíme do kabin při skóre 1:2. Soupeř je zejména ve druhém poločase lepší a přidává svoji další branku. V samotném závěru dokážeme již pouze snížit na 2:3. Hlavičkou chytře na zadní klacek opět výborně hrající Pour.

Dorost
SK Úvaly : SK Union Čelákovice 4:1 (1:1)   6. 5. 2017
Vydřená výhra – tolik komentář trenéra… Po mrtvolné první polovině, kdy si opět myslíme, že se to udělá samo… Naštěstí přidáme v druhém poločase 3 branky a vydřeme tak povinné body.

branky: Martin Žáček 2×; Martin Kadlec; Dan Bílý

Mladší přípravka turnaj v Kostelci – po velice slibném začátku hoříme v koncovce a i když přehráváme všechny soupeře fotbalovostí, nejsme schopni udržet koncentraci po celou dobu zápasu a díky laciným chybám 3× remízujeme své zápasy. Na turnaji ani jednou nepoznáme hořkost porážky, ale i tak končíme až 3. Nevadí, vidíme, co nám jde i kde nás tlačí bota. Nejlepší hráč turnaje Vojta Ondráček.

Stará Garda nestačila na Vyžlovku a domů si odvezla prohru 4:1. Vedeme sice 1:0, ale pomalu nám dochází šťávička a začínáme šlapat vodu. Soupeř značně omladil a trochu nestíháme. Dlouze musíme rozebírat jednotlivé herní situace v restauraci na hřišti. Ve 20:15 se z nás okamžitě stávají experti MS ve Francii a NěmeckuJ. Poslední třetina nám Všem dělá radost – infarkty v prodloužení i nájezdy přežíváme ve velikém stylu… Tak za týden se postavíme Říčanům, které se po pár letech odmlky opět přihlásily do Soutěže.