Příprava A-Tým SK vs. FK Štěchovice 2:2 (2:0)

fk-stechovice V dalším přípravném utkání remíza s týmem Štěchovic 2:2. Jelikož se jedná o tým z vyšší soutěže, konkrétně ČFL , kde jim patří 10. místo v tabulce, je výsledek velice pěkný a věřím, že je příslibem hojného jara.

jak viděl utkání reportér hostů:
Druhé přípravné utkání jsme odehráli opět na pražské umělce Motorletu. Povětrnostní podmínky se oproti zápasu s Turnovem zhoršily, na konci zápasu totiž bylo okolo deseti stupňů pod bodem mrazu. Samotný zápas se zpočátku nevyvíjel v náš prospěch, divizní soupeř byl lepším týmem v prvním poločase a využil našich chyb ke vstřelení dvou gólů. Druhý poločas sice začal stejně jako ten první, rychle se však do hry dostali i naši hráči a svého soupeře začali přehrávat. Aktivita se nás držela až do konce zápasu, ale zamrzlá umělá tráva byla proti kombinaci. I když se soupeř snažil vedení udržet, neuhlídal nejprve Pavlíka, jehož hlavička přinesla kontaktní gól. Po standardce Hřebečka pak dokázal pět minut před koncem vyrovnat Kučera. Konečná remíza 2:2 tedy víceméně odpovídá předvedené hře obou týmů. Poprvé během přípravy nastoupili do zápasu Batka, Cienciala, Švejda a Vašák.

FK TJ Štěchovice – SK Úvaly 2:2 (0:2)