SK ÚVALY, FOTBALOVÝ TÝM ZE STŘEDOČESKÉHO KRAJE

Předsezónní rozhovor s trenérem A-mužstva Tomášem Staňkem

V článku naleznete předsezónní rozhovor s trenérem A-mužstva Tomášem Staňkem

 

Jak jste byl spokojený s přípravou na novou sezonu a předvedenou hrou?
Nemohu říci, jestli jsem spokojen či nespokojen. Snažíme se neustále, jak v přípravném, tak v hlavním období hodně pracovat. Akorát tréninky mají v přípravě jinou skladbu. Co se týče přípravných utkání a předvedené hry, sleduji jak hráči umí pracovat s únavou kterou procházejí. Takže výsledky a předvedenou hru nijak nepředceňuji ani nepodceňuji. Musím ale říci, že poslední utkání v Litoměřicích mi hodně zvedlo tlak.

Jak hodnotíte zápas prvního kola Poháru České pošty a postup do druhého kola?
Jsem velmi rád, že jsme si mohli v přípravném období zahrát soutěžní utkání. Navíc s kvalitním soupeřem a ještě jsme dokázali postoupit. Teď se těšíme na fotbalový svátek, kdy přivítáme ve druhém kole Mladou Boleslav. Budeme se snažit i v tomto utkání vydat ze sebe to nejlepší .

Kteří noví hráči se předvedli v přípravě v dobrém světle a zasloužili si místo v kádru Áčka?
Z nových hráčů mám dobrý pocit ze Sopa který nastupuje na kraji záložní řady. Je mladý a hodně dynamický, což by mohlo být pro nás v některých zápasech přínosem. Ale i další noví hráči se ukazují v dobrém světle, ať už Němeček na středu zálohy, nebo Špringr který mne začíná svými výkony přesvědčovat. Dále se nám vrátil z hostování ve Viktorce Žižkov Krátký. Je to ročník 94 a když bude správně pracovat je příslibem do budoucna. Další posilou je Míra Novák který se vrací po půlroční herní pauze a nabírá kondici. Další novou tváří je Procházka, vracející se z hostování v Českém Brodě. V minulosti se nám vyplatilo vytěžovat hráče rovnoměrně. Na tomto systému nechceme nic měnit.

Plánujete ještě nějaké změny v kádru Áčka?
Do budoucna chceme přivést ještě jednoho levonohého hráče. Není to však podmíněno žádným časovým horizontem. Momentálně je kádr uzavřený a věříme, že i připravený na druhou divizní sezonu.

Jaké jsou ambice a cíle do nové sezony?
Tak především chceme stále dobře pracovat a produkovat náročný útočný fotbal. V tomto ohledu mám dobrý pocit. Hráči většinou při tréninku dobře pracují a chtějí se rozvíjet. Za těchto předpokladů si myslím, že máme opět na to, pohybovat se v horní polovině tabulky a trápit favority. 

Jan Lacman

 

SK Úvaly | 10.8.2013 10:07 | 1307x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | SKUVALY.cz | info@skuvaly.cz | XHTML | CSS | 25.7.2021 14:38:56