Přátelské utkání B-tým: AFK Pečky - SK Úvaly 2:0 (0:0)

V úterý 14.5. sehrálo naše béčko přátelák v Pečkách.

Přátelské utkání 14.5.2013 - AFK Pečky  :  SK  Úvaly  „B“       2 : 0   ( 0 : 0 )

Branky: domácí v 70“ a v 90“minutě.

Sestava: Jakub Berger, Petr Matura, Martin Felix, Tomáš Daníček, Ondra Moravec, Ondra Novák, Milan Hanák, Michal Hořínek, Jakub Kostka, Jarda Krajíček a Rosťa Vojtěch

Střídali „hokejově“: Jarda Čermák, Roman Majrych, Tomáš Čermák a Jirka Ryneš.

Opět po roce jsme na pozvání našeho hráče M. Felixe zavítali sehrát přátelský zápas na hřiště AFK Pečky hrající kolínský Okresní Přebor. Zápas se nesl v tréninkovém tempu. Přesto stojí za to čtenářům přiblížit nejzajímavější okamžiky zápasu. Například věkový rozdíl  mezi naším nejmladším a nejstarším hráčem na hřišti byl 30 let!

V samotném zápase stojí za zmínku  40“minuta, kdy  trefil po pěkné akci R. Majrych tyč domácí branky.

Ve 48“min. domácí vstřelili první branku, ale početné domácí publikum sedící na tribuně, která má v zázemí příjemnou hospůdku, hlasitě „odmávalo“ off-side a pan rozhodčí to vzal na vědomí a branku neuznal (pomezní nebyli nominováni). V 59“min. opět R. Majrych a opět v šanci trefil jen tyč! V 65“min. obral o míč stopera domácích nejstarší hráč na hřišti Jirka Ryneš a svůj 30-ti metrový sprint zakončil střelou. Bohužel jen do nohou brankaře… konečně v 70“min. už domácí vstřelili branku po samostatném nájezdu a vítězství potvrdili v poslední minutě z podobné akce druhou brankou. Zápas se odehrál v příjemném prostředí a při hezkém slunečném počasí.

Tomáš Moravec | 20.5.2013 14:59 | 797x přečteno