Datum: Soupeř: Hřiště: Výsledek: Branky:
SO 28.1. 14:00 Úvaly „B“ – Červená Voda-Králíky „B“ Šumperk 0:4 (0:2)
NE 4.3. 10:30 Úvaly „B“ – Újezd Praha 4 Újezd P-4 6:3 (3:2)

17“ P. Tesař z penalty, 20“ O. Lipka,
23“ K. Zradička, 47“ R. Majrych,
61“ a 88“ M. Šindelář.

SO 10.3. 12:00 Úvaly „B“ – Liblice Červené Pečky 1:3 (1:2) 35“ K. Zradička
SO 17.3. 15:00 Úvaly „B“ – Tuklaty Újezd P-4 5:2 (2:2) R. Majrych, M. Šindelář, K. Zradička a 2× J. Krajíček.
ČT 22.3. 17:30 Úvaly „B“ – Újezd nad Lesy „B“ Blatov 2:2 (1:0) 36“ K. Zradička , 78“ M. Šindelář

Příprava : 22.3.2012 , 17.30 h – Újezd nad lesy „B“   :   SK Úvaly „B“   2 : 2   ( 0 : 1 )

Branky:  36“ K. Zradička, 50“ domácí, 73“ domácí a v 78“ M. Šindelář.

Sestava:  T. Hubínek – P. Matura (46“ O. Moravec), T. Daníček, H. Jůn, J. Krajíček (46“ T. Čermák) – T. Lacina, M. Hanák, P. Tesař , R. Časta – M. Šindelář a K. Zradička.

Vydařená „generálka“ s kvalitním soupeřem měla výborné tempo a to vydrželo po celý zápas, který se dohrával navíc za umělého osvětlení! Pro zranění jsme od 80“min.dohrávali o 8 hráčích v poli…přesto již domácí branku nevstřelili. Naše mužstvo podalo velmi dobrý výkon a ukázalo rostoucí formu jednotlivců a týmu. Věřme, že v mistrovských zápasech tento výkon zopakujeme.

Příprava 17.3.2012 - SK Úvaly „B“ : Čechie Tuklaty     5 : 2  ( 2 : 2 )

Branky: R. Majrych, M. Šindelář, K. Zradička a 2× J. Krajíček.

Sestava:   T. Hubínek – O. Moravec (46“ P. Matura), T. Daníček, H. Jůn, M. Felix – R. Časta, M. Hanák, M. Šindelář, P. Tesař,– K. Zradička, R. Majrych ( 46“J. Krajíček)

Třetí přípravný zápas jsme sehráli za hezkého slunečného počasí na UMT Újezda Prahy 4 se sousedními Tuklat. V prvním poločase Tuklaty hráli velmi dobře a překvapili naše hráče svou aktivitou natolik, že dokázali dvakrát v zápase vést a my jsme jen dotahovali. Tempo zápasu bylo velmi “líné“. V druhém poločase oživil naší utočnou hru J. Krajíček, kterému se zápas střelecky vydařil a hned 2× překonal brankaře hostů. V závěru potvrdil naše vítězství K. Zradička. Opravdovou formu před startem jarní sezony tak ukáže úvalská juniorka až ve čtvrtek 22.3. , kdy od 17,30 sehraje poslední zápas v Újezdě nad lesy (hřiště Blatov) s místním „B“mužstvem!

Příprava 10.3.2012 - Sokol Liblice : SK Úvaly „B“     3 : 1  ( 2 : 1 )

Branka: Liblice v 10“, 11“ a 61“minutě. Na 2:1 snížil ve 35“min. Kristian Zradička.

Sestava:   T. Hubínek – O. Moravec, T. Daníček, R. Majrych, P. Kostka – R. Časta, T. Lacina, P. Tesař, J. Krajíček – K. Zradička, L. Račák.

K druhému přípravnému zápasu jsme dorazili do vzdálených Červených Peček k zápasu s již tradičním soupeřem pro zimu Sokolem Liblice hrajícím Okresní Přebor Kolínska. V hezkém sportovním areálu jsme bohužel odehráli velice podprůměrné utkání, které neukázalo nic o formě před blížící jarní sezonou. Na obou stranách chybělo hodně hráčů. Přesto, ti co hráli ukázali, že je fotbal baví a proto si na něj čas udělají a za bojovnost a nasazení zaslouží uznání.

Příprava : 4.3.2012 , 10.30 h. – Újezd Praha  4   :   SK Úvaly „B“   3 : 6   ( 2 : 3 )

Branky:
  17“ P. Tesař z penalty, 20“ O. Lipka, 23“ K. Zradička, 47“ R. Majrych, 61“ a 88“ M. Šindelář.

Sestava:  T. Hubínek – P. Matura, T. Daníček, H. Jůn (46. H. Kahuda), J. Krajíček - O. Lipka, R. Majrych, M. Hanák, P. Tesař – M. Šindelář a K. Zradička.

První ostrý přípravný zápas s mužstvem hrajícím I.B třídu přinesl fotbal bohatý na branky. Zápas proběhl v klidném tempu. Úvaly byli na pohled fotbalovější, domácí naopak důraznější v soubojích.

Domácí se ujali vedení po zpětné „přihrávce“ R. Majrycha ve 13“min, na druhé straně byl ve vápně sražen M. Šindelář a penaltu proměnil jistě P. Tesař prudkou střelou doprostřed  pod břevno- 1:1.     Ve 20“ prokličkoval mezi obránci M. Hanák, uvolnil O. Lipku a ten přehodil lobem brankaře      domácích,1:2. O další tři minuty prošel podél vápna domácích P. Tesař, přihrál K. Zradičkovi, který z otočky tvrdě na zadní tyč- 1:3. Domácí dokázali ještě brzo snížit ve 28“,kdy se opět sám před naším brankařem ocitl úspěšný střelec domácích a opět po kličce T. Hubínkovi vstřelil i druhou branku domácích.

Zápas jsme rozhodli v první čtvrthodince druhé půle, když nejprve „tvrdou“střelu R. Majrycha ve 47“   neudržel domácí brankář a vedli jsme 4:2 a v 60“ ,když se po přesném rohu H. Kahudy M. Šindelář hlavou z místa penalty trefil přesně k tyči!

Domácí v závěrečné desetiminutovce zahodili tři vyložené šance a tak jsme trestali my. 88“ M. Šindelář z 20 m k tyči 6:3. Navíc ještě předtím trefil K.Zradička po souboji se stoperem domácích tyč jejich branky.

SK Úvaly | 2.2.2012 9:53 | 2854x přečteno