A-Tým: na penalty bereme v Chomutově 2 body

logo-chomutov-nahledFC Chomutov vs. SK Úvaly 2:3 np (0:1) – Vlastní brankou Chomutovských jdeme do vedení. Běží právě 20. minuta a Mešič si sráží balón do vlastní svatyně. Jsme rázem aktivnější. Ve 36. minutě zahazujeme penaltu. Špatně s touto situací nakládá Květoň. Nastřelíme ještě břevno. Poté přebírá pomalu aktivitu domácí celek a klasicky nejprve srovnává. V 50. minutě srovnává Boček a v 71. přidává i svoji druhou branku a překlápí stav ve prospěch domácích. V 81. lobem vyrovnává Vrabec. Boček, střelec domácích dělá chybu a náš borec chytrým lobem přehazuji gólmana domácích. Srovnáno. Na penalty jsme zatím silní a všichni naši střelci neomylní. Bereme dva body a vyrážíme směr Úvaly.  A vynikající sobota může pokračovat… Více ZDE:

Jak o nás píše Chomutovský deník

Fotbalisté FC Chomutov doma prohráli 2:3 na penalty. Chomutov – V rámci devátého kola Divize skupiny B hostil doma FC Chomutov SK Úvaly. Po prohraném prvním poločase Chomutov ve druhé půli zápas otočil, ale ke konci zápasu dovolil hostům srovnat. Z penaltového rozstřelu vyšli lépe hosté a odvezli si z Chomutova dva body.

V prvním poločase se domácí nedokázali prosadit proti defenzivní hře hostů. Po vlastní brance Chomutova šly Úvaly ve 22. minutě do vedení. Po chybě v rozehrávce domácích fauloval ve 36. minutě Kunrát a hosté kopali penaltu. Gólman Zaťko však hostujícího Květoně vychytal. Do kabin se tak šlo za stavu 0:1. Po návratu na trávník se hra Chomutova zvedla a domácí v 50. minutě vyrovnali zásluhou Bočka. Ten se zapsal do listiny střelců podruhé v 71. minutě, kdy poslal Chomutov do vedení. Jenže za deset minut Boček chyboval v rozehrávce a vypíchnutý míč dostal hostující Vrabec lobem za záda bezmocného Zaťka. O vítězi tak rozhodovaly penalty. Ve třetí sérii domácí Hána poslal míč mimo branku, a protože hosté proměnili všechny penalty, získali i druhý bod.

domácí exekutor selhal...

FC Chomutov – SK Úvaly 2:2 (0:1) na penalty 3:5

Branky: 50. 71. Boček – 20. Mešič vlastní, 81. Vrabec. Rozhodčí: Tepláš, Štěrba, Nehasil. Diváci: 150.
FC Chomutov: Zaťko – Kubík, Gedeon, Boček, Chaloupka, Zahradník, Pěnička, Svoboda Lukáš, Mešič, Kunart, Hána. Náhradníci: Proll, Hajro, Klimeš, Rohla, Svoboda Tomáš.
SK Úvaly: Michalek – Jurek, Květoň, Moudrý, Hořínek, Andrle, Klouček, Vrabec, Pěnkava, Štěpánek, Skuhravý, Náhradníci:  Pechač, Zvěřina, Dudla, Kotek, Pour, Vít.

jsp | 8.10.2017 11:37 | 121x přečteno