Dorost: srdnatý výkon na body nestačil

Dorost – SK Úvaly vs. Teplýšovice 2:3 (1:1). V dalším mistrovském zápase hostíme Teplýšovice, které v prvním venkovním utkání fasovali vysokou nadílku od Zelenče. Zeleneč má ale vynikající tým, silné ročníky a bude patřit k aspirantům na nejvyšší příčky. Srdnatý výkon na body tentokráte nestačil. I tak patří všem našim hráčům veliká gratulace – máme velmi mladý tým a věřím, že každá minuta na hřišti v těžkých zápasech a poctivý trénink brzy přinesou své ovoce. Více ZDE.

Komentář trenéra Novotky: Do středečního mistrovského zápasu jsme vstoupili v odlišné sestavě jak v utkání  sobotním. Někteří kluci se nemohli zúčastnit, jiný se vrátili z dovolené. Nastoupili jsme odhodlaní zopakovat sobotní bojovník výkon. Proti naším fotbalistům se postavil fyzicky zdatnější soupeř. V první půli jsme dostali gól po špatném bránění, kdy jsme si neuhlídali volného hráče. Následně po špatném vyběhnuti gólmana hostí, se nám podařilo vyrovnat. Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním strhnout vítězství na naší stranu. Zastavila nás penalta a následně nedorozumění našich obránců. Následně jsme prohrávali 1:3. Kopali jsme několik standardek ,a po nacvičením signálu, který nám vyšel na výbornou, jsme skóre stáhli o jeden gól. Do konce zápasu zbývalo ještě dvacet minut, bohužel se nám vyrovnat nepodařilo. Naším mladým fotbalistům není co upřít, bojovali, plnili úkoly, drželi se taktiky. Věřím, že do dalších zápasů nastoupíme kompletní, kluci budou poctivě trénovat a budeme dosahovat lepší výsledky. Klukům děkuji, včera odevzdali na hřišti všechny své síly.