Dorost: anglický týden v plném proudu

afk-pecky-logo-nahledV anglickém týdnu se nám nedaří. Zápasy notně ovlivní individuální selhání a hrubé chyby. V utkání s AFK Pečky hrajeme výborně. Ale tři laciné branky dostávají soupeře na koně. V Jestřábí Lhotě je to spíše na vyříkání si určitých věcí v kabině… Je to škoda z obou zápasů se dalo vytěžit více.

více ZDE:

Dorost: z výjezdu do Jestřábí Lhoty s prázdnou. jestrabi-lhota-nahled

TJ Sokol Jestřábí Lhota : SK Úvaly 3:1 (1:1)
16. 5. 2017 Bez brankáře a bez střídání se hrát krajská soutěž nedá, škoda, že ne všichni toto ctí! Bez tří hráčů základní sestavy a bez možnosti střídání, se dorost postavil sousedovi v tabulce. Po nadějném poločase, kde hrajeme smírně 1:1, soupeř v druhém poločase 2× skóruje a tak jedeme domů s prázdnou. Díky hráčům, kteří se na svůj zápas poctivě připravili!

18. 5. 2017
Zbytečná porážka. Velmi kvalitnímu soupeři jsme „doslova darovali“ tři branky.
Ano hrál se velice svižný fotbal. Jdeme zaslouženě do vedení. Žáček doklepává výborný trestný kop Vítka Fuchse. V prvních 15.minutách jsme aktivnější. Vzadu hrajeme jednoduše. Bohužel troje fatální selhání a individuální chyby nás stojí body. I přes tlak v samotném závěru se nepodaří urvat alespoň bod.