Černá neděle - tři zápasy = 0 bodů

cerna-nedele-nahled Tak máme za sebou tři zápasy a víkendové představení a nebylo to nijak veselé… tři zápasy a 0 bodů do tabulek!. Nejprve po hororovém výkonu podlehl Dorost na půdě Červených Peček 3:2(2:1). V současně hraném zápase Áčka a Juniorky jsme taktéž tahali za kratší konec. Áčko ve spíše remízovém zápase doplatilo na nepokrytí jediného závaru a podlehlo doma 0:1, kdy hosté ve 44.minutě vytěžili 3 body z jediné šance FK Baník Souš si tak odvezl všechny body. Juniorka, sužována spoustou zraněnístatečně čelila v Zelenči, která však byla po celý zápas lepším týmem. Po bezbrankové první půli nám došla šťávička a zápas prohráli 2:0.
Podrobnější informace k jednotlivým zápasům připravujeme.

jsp | 3.4.2017 15:55 | 119x přečteno