Benago: první přátelák a generálka - 3:1 pro Nučice

logo-nucice-nahled

V generálce na novou sezónu a zároveň prvním přípravném utkání prohrálo Benago na půdě TJ Nučice 3:1. O jedinou branku se postaral Jan Gebhart.

Budeme se takto radovat po skončení zápasů v okresním přeboru??? Přijďte se přesvědčit již tuto neděli  a pozor hrajeme DOMA. Výkop 17:00

Nučice – Úvaly B 3:1 (0:1)

V posledním přípravném zápase před sezónou jsme přivítali soupeře z Prahy-Východ tým Úvaly B. V utkání nám chyběli Jakubové Novák a Hervert a dlouhodobě zraněný Honza Jelínek. V zápase se první prosadili hosté, když si Gebhart všiml povyběhnutého Krutského, nikým neatakován napřáhl ze střední vzdálenosti a krásně se trefil do levého horního rohu. Srovnat mohl Dominik Kočí, ale netrefil branku. Druhý poločas jsme byli trochu více pohyblivější a po osmi minutách jsme se dočkali vyrovnání. Marek Šulc poslal křižný balón na levou stranu, ten se dostal sice ke gólmanovi Havlovi, ale díky dobrému napadání Honzy Vedrala a Dominika Kočího o něj přišel a musel si pomoci faulem. Pokutový kop proměnil Filip Kubalík 1:1. Další branku přidal Marek Šulc z trestného kopu a na 3:1 uzavřel Petr Nevšímal ml., který nachytal gólmana na přední tyči

Nučice A – letní příprava 2017 – neděle 20.8.2017 – 18:00 hodin – přátelské utkání
Rozhodčí: Ondřej Bekešský
Diváci: 40
Branky: 53.Filip Kubalík z PK, 78.Marek Šulc, 82.Petr Nevšímal ml. – 35.Jan Gebhart

Nučice A: Tomáš Krutský – Jan Vedral, Petr Bradáč, Kamil Hurtík, Dominik Kočí – Lukáš Kulhavý, Matěj Chromý, Michal Nanko, Marek Šulc – Petr Nevšímal ml., Filip Kubalík. Střídali: Jiří Souček ml.,
Trenér: Zdeněk Carvan
Úvaly B: Radek Havel – Rostislav Vojtěch, Michal Hořínek, Oldřich Ozoun, Petr Matura – Tomáš Balagh, Jakub Kostka, Milan Hanzl, Martin Štancl – Jan Gebhart, Lukáš Vít. Střídali: Jan Kahuda, Pavel Korbelář, Martin Šindelář
Trenér: Tomáš Daníček.

jsp | 22.8.2017 22:16 | 105x přečteno