B-tým: SK Úvaly - FK Brandýs nad Labem 1:8 (0:5)

V 11. kole okresního přeboru utrpělo naše B-mužstvo debakl v Brandýse!

Okresní přebor -  11. kolo - SK  Úvaly  „B“  :  Brandýs nad Labem „B“  1 : 8   ( 0 : 5 )
Branky: 90“min. J. Krajíček.

Sestava: J. Berger  – O. Moravec, T. Daníček, L. Procházka, P. Matura – R. Vojtěch , M. Hanák, L. Martinec (37“ S. Hanuška), K. Zradička  – R. Majrych  a  J. Krajíček.

Domácí zápas bohužel musel být přeložen pro nezpůsobilý terén na hřiště soupeře, ale domácími jsme zůstali. Takže na jaře pojedeme opět do Brandýsa. Nakonec dorazili včas i rozhodčí, kteří směřovali nejprve do Úval.

Začátek zápasu byl pro nás „typický“ a jen uvedl herní tragédii, kterou jsme dál předvedli. Už ve třetí minutě si centr z pravé strany  srazil do branky J. Berger. Ve 12“ si naběhl za naše stopery hráč hostů dostal kolmou přihrávku a sám před naším brankařem nezaváhal.0:2. V 15“min. hosté na svém trávníku vstřelili už třetí branku, když na aut do vápna nevyběhl J. Berger a útočník snad za dvou metru dotukl hlavou míč do sítě! 0:3.  Teprve v 18“min. jsme zahrozili, když střelou těsně nad břevno vystrašil brankaře L. Martinec. Už to vypadalo, že se naše hra zlepší a budeme se snažit něco s výsledkem udělat, ale místo toho jsme dostali 2× žlutou kartu (M. Hanák a L. Martinec) a navíc hosté kopali ve 30“min. penaltu za pád přes nohy L. Procházky (sporný moment). Z penalty na jistotu 0:4… Ve 35“ se zranil L. Martinec a nemohl pokračovat, šanci ukázat tak dostal S. Hanuška. Dalších patnáct minut se hrálo již v pohodovém tempu a minutu před poločasem jsme inkasovali po hezké kombinaci středem pole pátou branku.

Druhý poločas jsme změnili rozestavení  na tři útočníky s odhodláním další ostudný výkon nepřipustit. A část hry se nám to dařilo. V 57“min. se do tzv.pološance dostal J. Krajíček ,ale brankaře neprostřelil.  V 67“min. naší snahu zmrazili „hosté“ šestou brankou, když M. Hanák nepřerušil hru ve středu pole, hráč ho obešel a v přečíslení jsme lehce inkasovali! 0:6. Z protiútoku mohl po akci R. Vojtěcha, J. Krajíčka skórovat R. Majrych, ale v dobré pozici střílele jen do brankaře! V posledních pěti minutách padli ještě tři branky. „Hosté“ navýšili skóre v 86“ a 88“min. a my jsme vstřelili čestný úspěch za zlepšení ve druhé půli v 90“ min.z přímeho kopu pře zed J. Krajíčkem (viz.foto v galerii).

Pohledem trenéra P. Kostky: Hrozný zápas, hrozný výkon. Brandýs nás dokonale rozebral, neměli jsme žádnou šanci. Zápas nám nevyšel po všech stránkách! Možná trochu bojovněji vypadalo 20 minut v druhé půli než jsme dostali šestou branku.  Je to největší debakl za posledních pět sezón, bohužel. Bohužel nemůže předvést tak hroznou hru a navíc proti soupeři, který disponuje hráči se zkušenostmi z krajských soutěží…je velká škoda, že zrovna proti tomuto soupeři jsme neměli někoho z našeho áčka.

Tomáš Moravec | 5.11.2012 9:25 | 965x přečteno