SK ÚVALY, FOTBALOVÝ TÝM ZE STŘEDOČESKÉHO KRAJE

B-tým: Sokol Mukařov - SK Úvaly 4:4 (3:2)

V 10. kole okresního přeboru remizovalo naše B-mužstvo v Mukařově.

Okresní přebor -  10. kolo - Sokol Mukařov    :  SK  Úvaly  „B“    4 : 4   ( 3 : 2 )

Branky: 32“ a 69“min. Honza Kadeřábek a 33“ a 52“min. Zdeněk Malík. Hosté:v 10“, ve 23“,ve 30“ a v 89“min.

Sestava: M.Vacek  – T. Čermák, T. Daníček, L. Martinec, O. Benčič – R. Vojtěch (72“ K. Zradička), M. Hanák, T. Míka, Z. Malík  – R. Majrych (65“ J. Krajíček) a  J. Kadeřábek.

Připraven byl: P. Matura.

Odložený zápas ze soboty jsme odehráli ve středu od osmi hodin večer na náhradním hřišti v Praha 4-Újezd. Na umělce za umělého osvětlení se hrál výborný fotbal.

V první minutě výborně vystřelil z 25-ti metrů L. Martinec a brankař hostů vyrážel z obtížemi na roh. Bohužel v rychlém tempu jsme první inkasovali až překvapivě jednoduše my. 10“min. přes naší pravou stranu a střelou z rohu vápna domácí střílí první branku! Ve 20“min. po centru O. Benčiče střílel R. Majrych, domácí srazili míč na roh a po něm střílel z dobré pozice Z. Malík nad branku. Z protiútoku udeřilo podruhé na kolmou přihrávku si za obranu naběhl hráč Mukařova a sám před brankařem nezaváhal! 0:2. My jsme nadále hráli svoji hru a i my jsme se dostávali do zakončení. 25“ po centru zleva na zadní tyčí střílí nad z voleje T. Daníček a o pár minut později opět T. Daníček v šanci. Tentokrát hlavou, ale míč směřoval přímo do postaveného brankaře hostů…a z protiútoku jsme inkasovali potřetí! Pro dlouhý  centr si vyběhl M. Vacek, ale míč mu vypadl a od L. Martince se odrazil k útočníkovi Mukařova pro kterého nebyl problém trefit prázdnou branku…31“min. 0:3! Hosté proměnili všechny nabídnuté šance! Naštěstí jsme to nevzdali a pomohla rychlá odpověd. 32“min. H. Kadeřábek zblízka 1:3. O minutku později Z. Malík střela z 15-ti metrů 2:3. Během chvilky jsme byli zpět v zápase a tempo v závěru poločasu gradovalo. Největší šanci měl ve 40“min. R. Majrych, kterého vysunul T. Míka a Roman sám před brankařem neproměnil…

I ve druhém poločase se pokračovalo v pohledném a rychlém fotbale. Kombinace hostů končili před naším vápnem. A na druhé straně jsme se prosadili krásnou střelou z dálky! 52“min. Z. Malík 3:3. V 57“ M. Vacek výborně vyrazil „tutovku“ Mukařova a v 69“ jsme šli do vedení! Po kombinaci ve vápně se zblízka prosadil podruhé H. Kadeřábek! 4:3.  V tuhle dobu jsme měli převahu v poli a mohli přidat zlomový pátý gól,ale vyložené šance R. Majrycha, H. Kadeřábka a Z. Malíka zůstali neproměněny. Hosté vydrželi v tempu až do konce a v posledních pěti minutách měli tři šance a jednu (kupodivu tu nejmenší) proměnili ve vyrovnání. Nejprve v 86“ M. Vacek vystihl kolmou přihrávku a střelu zblízka vyrazil! V 89“ to už vypadalo na založení rychlého útoku, ale odkop T. Čermáka nevyšel a následný centr z lajny na zadní tyči z metru trefil do sítě hráč Mukařova!!! V poslední vteřině navíc tentýž hráč netrefil branku v dobré pozici…. Výborný zápas z obou stran!

Pohledem trenéra P. Kostky: Stále stejná písnička. I když v jiném složení, zase jsme měli územní převahu, vytvoříme si šance, ale jeden gól potřebujeme 4–5 vyložených šancí. Naopak soupeř z každé druhé šance vstřelil branku!Kluci z áčka vzali zápas vážně a moc nám pomohli. Mukařov hrál taky výborně. Byl  na zápas připravený a na hřišti to bylo vidět od prvního do posledního písknutí. Remíza je spravedlivá.  

SK Úvaly | 22.10.2012 13:40 | 1182x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | SKUVALY.cz | info@skuvaly.cz | XHTML | CSS | 24.1.2020 8:12:14