B-tým: Sokol Měšice - SK Úvaly 3:0 (2:0)

V 8. kole okresního přeboru prohrálo naše B-mužstvo v Měšicích.

Okresní přebor -  8. kolo - Sokol Měšice  :  SK  Úvaly  „B“     3 : 0  ( 2 : 0 )

Branky: domácí ve 13“, 43“ a 57“minutě.

Sestava: J. Berger  – O. Novák (67“ O. Moravec), T. Daníček, L. Martinec, P. Matura (71“ S. Hanuška) – R. Vojtěch, D. Frič, M. Hanák, K. Zradička (61“ J. Gebhart)  – R. Majrych a  J. Krajíček.

Na dobře připraveném hřišti začal zápas ve svižném tempu , ve 4“ střílel R. Vojtěch poprvé z dálky nad branku Měšic. V 6“ poprvé vystřelili domácí, také z dálky těsně vedle. Vyrovnaný úvod přerušila hrubka v naší obraně.

Rozehrávku od brankaře nezpracoval dobře P. Matura, přišel o míč a domácí útočník se trefil přesně! 1:0. Snažili jsme se rychle vrátit do hry. O minutku později přímý kop namířil R. Vojtěch na hlavu D. Friče, ale míč pak mířil nad domácí branku. Ve 20“ D. Fryč vybojoval míč na středu hřiště a poslal do brejku R. Majrycha, kterého domácí obránce s č.4 velmi tvrdě fauloval. Od rozhodčího dostal jen žlutou kartu. Při našem rohovém kopu o pár minut později byl R. Majrych stejným hráčem podražen ve skrumáži na zem bez úmyslu hrát míč. Následovalo přerušení a ošetřování R. Majrycha. Hlavní rozhodčí ani pomezní nic neviděli. Po dalším faulu R. Majrycha, který rozhodčí nezapískal  dostal náš útočník žlutou kartu za kritiku rozhodčího. Odpovědí na tuto hru byla zvýšená snaha našich hráčů vyrovnat. Dostali jsme domácí pod tlak a po chvíli si vytvořili dvě velké šance. Ve 32“ přihrávku do běhu od R. Majrycha zpracoval J. Krajíček , ale tváří v tvář brankaři Měšic neuspěl! O dvě minutky později se probil obranou R. Majrych a tvrdě střílel z úhlu, ale míč šel vedle zadní tyče domácích. Domáci bojovností hru pak vyrovnali a hra směřovala rychle ke konci poločasu. Bohužel ve 43“min. dlouhý balon vedle naší branky poslal L. Martinec ve snaze rozehrát  na J. Bergera, ale směr přihrávky vystihl hráč Měšic. Další naši hráči nestačili zareagovat aj. Berger musel lovit míč ze sítě podruhé…

Druhý poločas jsme začali velmi odhodlaně nepříjemný výsledek otočit. Domácí, ale velmi dobře bránili a hra byla vyrovnaná. Získali jsme územní převahu a dobře kombinovali přes střed hřiště, ale vyložená zatím nepřicházela. Snažení ukončila další hrubka při naší rozehrávce. Přihrávku T. Daníčka do středu hřiště vystihl stínující útočník a z rychlé akce padl třetí gól do naší sítě…to běžela teprve 57“minuta. Oživení hry přinesla tři střídání a domácí pod dojmem vysokého vedení přestali hrát dopředu a lehce přenechali veškerou aktivitu úvalským. Ve 65“ min. opět po faulu na R. Majrycha jsme měli šanci ze vzdálenosti asi 20-ti metrů. Střelu J. Krajíčka zastavilo břevno a prudce odražený míč k zemi jsme nestačili trefit první my, ale hned dva domácí hráči doslova „vynesli míč „ doteky rukou z vápna… O chvíli později na půli fauloval v souboji R. Majrych a rozhodčí vytáhl žlutou kartu a následně červenou. V další části se opět více hrálo před vápnem domácích, výsledkem byly šance na zkorigování výsledku. Nejprve v 83“ připravil šanci J. Gebhart centrem S. Hanuškovi, ale jeho střela šla nad břevno.V 85“ za kopnutí bez míče mimo hru byl vyloučen hráč domácích. V 87“ po hrezké kombinaci D. Fryče s M. Hanákem druhý střílel těsně vedle v dobré pozici. V 88“ se po narážečce dostal sám před brankaře R. Vojtěch, ale jeho střela šla také těsně vedle! A 89“min. opět R. Vojtěch v dobré pozici pro střelu zvolil přihrávku, která nikoho neoslovila… Zapas ukončilo pobíhání psa po hřišti, o kterého se nikdo nezajímal…

Pohledem trenéra P. Kostky: Vyrobili jsme individuálně tři hrubky a domácí 100% proměnili ve tři góly. Naopak naše vyložené šance zůstali neproměněny. Kdo to neviděl,říká, že se tomu nedá věřit a přesto to je pravda. My jsme hráli a domácí stříleli góly, opravdu vyloženou šanci měli snad jednu, ale po našich přihrávkách dali hned tři góly! Navíc jsme se nevyrovnali s tvrdou hrou domácích a snížili se k diskuzím a oplácení. U některých jedinců mám dojem, že neznají slovo „zodpovědnost“ a neví co to znamená vůči kolektivu. Tři body tak zaslouženě získali s naší výraznou pomocí domácí. Nezbývá než na to rychle zapomenout ,  v týdnu zápas probereme a musíme udělat všechno proto, aby příští týden přišla výhra.

SK Úvaly | 15.10.2012 7:40 | 1017x přečteno