B-tým: SK Vyžlovka - SK Úvaly 1:2 (0:1)

B-mužstvo vyhrálo na Vyžlovce!

Okresní přebor -  6. kolo - Vyžlovka   :  SK  Úvaly  „B“   1 : 2  ( 0 : 1 )

Branky: ve 2“min. Jarda Krajíček a v 83“min. Honza Gebhart! Hosté snížili v 92“min.

Sestava: J.Berger  – T. Čermák, L. Procházka, J. Tyl, P. Matura – K. Zradička ( 61“ K. Jurásek), R. Vojtěch,R. Majrych, H. Gebhart  – S. Hanuška a  J. Krajíček.

Se začátkem zápasu začalo drobně pršet a déšť vydržel celý zápas. První poločas jsme začali hrát „z kopce“ a tady na Vyžlovce je to znát. Z první vážnější situace střílíme první branku! Přihrávku ve vápně od R. Vojtěcha zpracoval J. Krajíček a po oklamání obránce z otočky trefuje přesně k tyči! Rychlá branka v úvodu zápasu nastavila i velice rychlé tempo celého zápasu. Útoky se střídali doslova nahoru dolu. Domácí se do první vážné šance dostali ve 26“min., ale naštěstí pro nás se, ale v závaru před naší brankou ke střele nedostali. Následovali dvě obrovské šance našeho mužstva ve 28“min. se nejprve dvakrát k zakončení dostal T. Čermák a následující rozehrávku domácí obrany vystihl R. Vojtěch, ale ani on vyloženou šanci v gól neproměnil…Ve 30“min. jsme v rychlém útoku šli 4 na 2 ,ale J. Krajíček místo zakončení volil přihrávku, která skončila vedle branky. Domácí se do další šance dostali až těsně před poločasem, ale prudká střela kapitána Langa skončila na břevně naší  branky! Ještě v posledních vteřinách mohl skórovat opět J. Krajíček, ale brankaře zblízka neprostřelil.

Ve druhém poločase se obraz hry postupně měnil a poslední třetina zápasu se nesla v duchu velké územní převahy domácích ze které plynuly šance. Všechny šance si Vyžlovka vytvářela po centrech do našeho vápna, kde se snažili prosadit jejich vysocí hráči nebo při střelách z dálky. Do vysloveně šance zblízka se domácí naštěstí nedostali. Naopak s blížícím se koncem zápasu jsme měli možnost hned několikrát nebezpečně zaútočit do otevřené obrany. V největší šanci se ocitl v 63“ R. Vojtěch, obešel i brankaře a z úhlu trefil tyč domácí branky. V 83“min. se ke střele dostal H. Gebhart a sám před brankařem mazácky zakončil obloučkem na zadní tyč branky. 2:0 pro nás! V samotném závěru za hustého deště zůstal mimo hru s křečí v noze S. Hanuška a domácí posílali jeden centr za druhým do našeho vápna. Nastavovalo se dlouhých 5 minut. V 92“ po rohu domácí hráč hlavou snížil a v dalších třech minutách mohli domácí vyrovnat, ale naše obrana vydržela tlak a mužstvo tak veze senzační vítězství z horké půdy Vyžlovky, které jsme tak oplatili rok starou prohru v Úvalech.

Pohledem trenéra P. Kostky: Super vítězství. Ukázali jsme,že když chceme dokážeme podat výkon, za který se nemusíme stydět a můžeme získat body se kterými málo kdo počítá. Navíc tady jsem musel řešit neúčast hned několika hráčů na poslední chvíli a přesto se mi podařilo poskládat mužstvo tak,že podalo vynikající výkon.

Tomáš Moravec | 1.10.2012 0:15 | 947x přečteno