SK ÚVALY, FOTBALOVÝ TÝM ZE STŘEDOČESKÉHO KRAJE

B-tým: SK Úvaly "B" - Sokol Pacov 3:2 (1:1)

Ve druhém kole porazilo B-mužstvo Pacov 3:2!

Okresní přebor -  2. kolo - SK  Úvaly  „B“    : Pacov   3 : 2  ( 1 : 1 ) 

Branky: 43“ a 72“ R. Majrych, 54“ R. Vojtěch.

Sestava:   T. Popelka – J. Čermák, T. Daníček, H. Jůn (33“ P. Matura), J. Tyl (65“ R. Časta) – K. Zradička, L. Martinec, M. Hanák, R. Vojtěch – J. Krajíček (80“ O. Moravec) a R. Majrych.

Připraven byl: J. Kostka.

První zápas na domácím hřišti přinesl výsledkově zisk všech bodů, ale výkon především v prvním poločase vůbec neodpovídal představám, které mužstvo i diváci měli.

V první půlhodince byl aktivnější a nebezpečnější Padov. V 16“ a ve 20“ min. se do střelecké šance dostal hostující útočník. V prvním případě šla střele těsně vedle , ve druhém střelu obránce zblokoval na roh. Ve třicáté minutě po centru zleva hlavičkoval náš obránce J. Tyl do vlastní tyče a to byla největší šance hostů… Ve 33“minutě musel po ostrém souboji, který rozhodčí neposoudil jako faul, odstoupit H. Jůn, faul (bohužel dodatečně se ukázalo,že mu soupeř zlomil palec a bude nám min.3 týdny chybět). Naše trápení zlomila až pohledná akce ve 43“, kdy po levé straně. R. Vojtěch obešel protihráče a přesně zacentroval na nabíhajícího R. Majrycha který hlavičkou překonal hostujícího brankaře. 1:0.  Bohužel z protiútoku hosté vyrovnali. Nejprve prováhal odkop při centru hostů K. Zradička a z následného rohu hosté v závaru v našem vápně vstřelili vyrovnávací a velmi laciný pro nás gól…1:1.

Druhý poločas  jsme začali velmi aktivně a po několika náznacích šancí jsme se prosadili podruhé. V 54“ hezká přihrávka prošla kolmo k R. Vojtěchovi, který obešel obránce a obstřelil brankaře. Míč zapadl přesně k zadní tyči.2:1. V tu chvíli narostla naše převaha na hřišti a hosté se chvílemi bránili jen odkopy. V 60“ min. po krásné kombinaci trefil technickou střelou M. Hanák levou tyč branky hostů… V 65“ musel pro zranění opustit hřiště další náš obránce J. Tyl. Vzápětí přišla rozhodující část zápasu! V 67“ dostal výbornou přihrávku do běhu kapitán hostů a stíhán třemi našimi hráči se blížil k naší brance. V rozhodujícím momentu střely, ale podklouzl a upadl…Na druhé straně jsme my šanci využili! V 72“ min.jsme vstřelili třetí branku! Ve středu hřiště obral o míč soupeře R. Vojtěch, přihrál kolmo R. Majrychovi, který po par krocích prostřelil brankaře hostů. 3:1. I v dalších minutách jsme měli více ze hry,ale další gól už od nás nepřišel. Naopak hosté z ojedinělé akce jiného hráče než svého kapitána si šikovně došli pro faul ve vápně a z penalty v 86“min. snížili na konečných 3:2.

Pohledem trenéra P. Kostky: Těžce vydřené vítězství. Pacov nás ničím nepřekvapil, posledních pár sezon hrají pořád stejně. Dlouhé balony bez kombinací na rychlého útočníka. Bohužel pro nás je to právě proto nepříjemný soupeř. V prvním poločase náš výkon nebyl ke koukání, všichni si mysleli, že branky budou padat asi sami. Navíc po ztrátě balonu jsme neuměli zorganizovat obranu na vlastní půli a hosté pak rychle dvěmi přihrávkami překonali střed hřiště a rázem ohrožovali naši branku. Druhý poločas se náš výkon výrazně zlepšil a mohli jsme přidat více branek než jen dvě. Přes komplikaci snížením z penalty jsme tentokrát disciplinovaně už Padov do nějaké další šance nebo tlaku nepustili. Důležité jsou tři body a ty zůstali v Úvalech. Je to nejlepší vstup do soutěže pod mým vedením tak věřím, že budeme dál pokračovat získávání bodů.

SK Úvaly | 3.9.2012 11:40 | 1304x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | SKUVALY.cz | info@skuvaly.cz | XHTML | CSS | 29.3.2020 11:48:18