B-Tým: v Kunicích nám došla šťáva...

logo-kunice-nahledTJ Kunice vs. SK Úvaly B 3:2 (0:2) – V souběžně hraném zápase s naším áčkem, se Juniorka bez 11 lidí základní sestavy postavila rezervě Kunic. Vývoj utkání byl velice dobrý. Vedení 2:0, jsme však neudrželi. Po skvělé prní půli vedeme 2:0, avšak v druhé minutě 2. poločasu si necháváme snížit hodně lacinou brankou. Kunice se zvednou a začínají do nás bušit – na našich hráčích je znát, že nám dochází síly. Více ZDE:

Kunice srovnávají na 2:2. 3koda tak výborně rozehraného utkání! V 85. minutě máme loženou šanci jít opět do vedení, ale platí staré pořekadlo nedáš – dostaneš. Kunice z protiútoku zatloukají hřebíček do naší rakve. Klobouk dolů, před trenérem, co lepí sestavu, jak se jenom dá. Již druhé utkání za sebou se do hry zapojili borci z dorostu Dan Bílý a brankář Adam Bubák (15let), oba dva si vedou výborně a chtěl bych jim poděkovat. Zejména u Adama díky jeho věku se jedná opravdu o křest ohněm, ale po oba dva zápasy byl jednoznačně oporou, škoda že se nepovedlo urvat dneska body. Odehráli jsme dnes prozatím nejlepší jarní utkání, posteskl si trenér.

Trenér Honza Kahuda ml. si dále pochvaluje spolupráci s Áčkem a trenérem Novotným, který má zájem i o dění v naší Juniorce a chce pomoci v těžké situaci, kdy nás doslova kosí zranění a z boje v horních patrech přeborové tabulky se stává boj o záchranu.

Neděle 16. 4. 2017 17:00
STŘELCI: 47. Paclík David, 67. Skála Michal, 87. Al Obaid Jakub - 15. Tektas Muhammet, 34. Tektas Muhammet

Rozhodčí: Kampov Vasyl – Beníček Dušan, Strnad Miroslav.