Slavia Louňovice :  SK Úvaly „B“   3 : 1  (1 : 1)
Branky: domácí ve 14“, ve 47“ a v 65“ min. – 21“ L. Martinec

Statistiky:
Střely na branku:       7/ 3 :  6/ 1
Střely mimo branku:  5 : 9
Rohy: 5 : 3

Pohledem trenéra P. Kostky: Škoda slov, zápas se nám nepovedl, v prvním poločase se nám zranil O. Benčič a navíc jsme neproměnili dvě vyložené šance, takže skóre bylo jen 1:1. Ve druhé poločase domácí dvakrát skórovali po našich nedůslednostech a pak se „zakopali“ před vlastním pokutovým územím. Dobývání branky bylo neúspěšné, do žádné vyložené šance kromě střel zpoza „šestnáctky“ nás domácí hráči nepustili, proto zvítězili. Louňovičtí byli hrozní a my ještě horší, lépe to vystihnout nelze!

Tomáš Moravec | 29.3.2016 13:20 | 458x přečteno