B-tým: TJ Mnichovice - SK Úvaly 3:1 (1:1)

Ve 27. kole okresního přeboru prohrálo naše béčko v Mnichovicích.

Mnichovice : SK Úvaly „B“    (1 : 1)  3 : 1

Branka: 2“ minutě Roman Majrych – domácí ve 39“, v 52“ a v 80“ minutě.

J. Kostka, O. Ozom, V. Křelina, O. Benčič
                             R. Vojtěch(52“ T. Daníček), D. Bozděch, M. Štancl, M. Hanák
                                         R. Majrych, L. Martinec (62“ M. Šindelář)

Připraven byl: T. Vaníček

Pohledem trenéra P. Kostky: Zápas „Blbec“! Gratuluji domácím k vítězství, které bylo nakonec i zasloužené. My jsme vlastně bojovali hlavně sami se sebou. Honza Kahuda celý týden řešil a sestavoval mužstvo tak, aby vůbec bylo! Začátek dovolených a „EURA“ ve Francii nám změnil sestavu. První poločasu vypadal z našeho pohledu, ale dobře. Rychlonohým domácím hráčům jsme se vyrovnali a navíc jsme byli úspěšnější při přípravě gólových příležitostí. Kdybychom po třiceti minutách vedli 3:0 asi by se nikdo nedivil. Bohužel naše vyložené šance, ale skončili mimo branku nebo maximálně na tyči domácí branky… V závěru poločasu domácí střelou z asi 20-ti metrů vyrovnali a ve druhém poločase nás přehrávali, především po „fyzické“ stránce. My jsme museli po jejich druhé brance přidat ve hře dopředu a to s ubývajícími silami hrálo do karet domácím, kteří dobře bránili a hrozili z rychlých protiútoků. V závěru, už za rozhodnutého stavu 3:1, se navíc zbytečně po druhém „žlutém“ útočném faulu nechal vyloučit J. Kostka a bylo „vymalováno“. Shrnuto to znamená konec série po pěti vítězstvích v řadě a další komplikace v mužstvu před závěrečným zápasem sezony příští sobotu doma, kdy přivítáme mužstvo Kostelce u Křížku (na podzim doma Kostelec vyhrál 5:1).

Tomáš Moravec | 27.6.2016 9:22 | 403x přečteno