V 19. kole okresního přeboru vyhrálo naše béčko na Vyžlovce!

Vyžlovka : SK Úvaly „B“ 0 : 6  (0 : 4) !!!

R. Havel
                                     M. Hořínek (68“ O. Ozom), T. Macek, V. Křelina, O. Benčič
                            M. Hanák, P. Korbelář, J. Jůn (64“ M. Kadlec), J. Kostka (83“ T. Daníček)
                                       R. Majrych(75“ T. Vaníček), R. Vojtěch (57“L. Martinec)

Zápas na Vyžlovce má pro nás vždy „náboj“, domácí na jaře nezískali ani bod a my se zlepšujeme zápas od zápasu. Na podzim zápas skončil v Úvalech remízou 2:2 a čekal se tak tuhý boj. Rychlý nástup našich hráčů hrajících tzv. „do kopce“ znamenal rychlé a překvapivé vedení. Branky vstřelili krátce po sobě P. Korbelář a J. Kostka. Domácí měli možnost vyrovnat na 1:1, ale v koncovce jejich hráč neuspěl proti našemu brankaři č.1! Úvalští hráči nadále drželi tempo a míč na svých kopačkách a ve 24“ vstřelil po víc jak roční pauze svou další branku v úvalském drezu R. Vojtěch = vedeme 3:0. Stálou územní převahu minutu před poločasem potvrdil hbitou hlavičkou J. Kostka = vedeme 4:0!

Druhý poločas jsme navíc hráli tzv. „z kopce“ a domácí se už do tempa nedostali, v jedné z části se hra trochu přiostřila a důsledný rozhodčí pan Šanda rozdělil pár žlutých karet. V 53“ přidal výborný P. Korbelář taky svou druhou branku a bylo to 5:0 pro nás… o dvě minuty později rozhodčí na pokyn pomezního (asi jako v lize) neuznal naší další branku M. Hořínka, protože prý centr přešel ve vzduchu brankovou čáru. Za dalších pět minut „vypíchl“ na dlouhou nohu míč stoperovi domácích J. Kostka a míč skončil v síti, ale rozhodčí s chvilkou zpoždění opět branku neuznal (útočný faul)! Zápas se dále hrál prakticky jen mezi oběma pokutovými územími, bez střel a šancí. V samotném závěru si zápas neuvěřitelně okořenili naši oba stopeři, kteří se společně vydali mezi hráče Vyžlovky a před brankou přihrál V. Křelina T. Mackovi, který vstřelil svou první branku v „Juniorce“= vítězství potvrzeno 6:0! Půltucet branek v síti domácího mužstva, které se snažilo hrát až do poslední minuty je sice krutých, nás taky nikde nelitovali. A na druhou stranu náš týmový výkon si to zasloužil!

Pohledem trenéra P. Kostky: Výborný a týmový výkon všech hráčů přinesl „ovoce“, se zkušenostmi zkušených hráčů hrají i mladí výborně a příprava H. Kahudy v šatně je ohromně pro všechny motivující. Uděláme teď všechno proto vrátit podzimní porážku mužstvu Kunic (4:1).

Přijďte nás povzbudit v sobotu 23.4. doma  od 17:00 hodin.

Tomáš Moravec | 26.4.2016 17:39 | 405x přečteno