B-tým: SK Úvaly - Velké Popovice 6:1 (4:0)

Ve 26. kole okresního přeboru naše béčko prohrálo ve Velkých Popovicích.

Velké Popovice : SK Úvaly „B“    6 : 1  ( 4 : 0)
Branky: 12“, 19“, 22“, 26“, 80“ a v 89“ – z nás v 78“ V. Křelina.

Sestava:                                                T. Makal
           P. Matura (46“ R. Majrych), M. Hořínek, T. Daníček, O. Moravec (46“ Martin Kadlec)
                                                                J. Jůn
                                        Mirek Kadlec, V. Křelina, J. Kostka, O. Ozom
                                                                 M. Hanák

V horkém pátečním večeru jsme v Popovicích odehráli poslední zápas sezony 2014/ 2015. Samotný zápas nebyl svázán již žádnou nervozitou spojenou s výsledkem zápasu a obě mužstva si chtěla na „rozlučku“ připsat vítězství.

První vážnější situace přišla v 8“minutě, po výměně přihrávek jsme vstřelili pěknou branku, bohužel z výrazného postavení mimo hru! Domácí se nedostávali na dostřel naší branky a tak nás první brankou hodně překvapili! Ve 12“ minutě nepovedený centr skončil na tyči naší branky od které se odrazil přímo do nohy dobíhajícího útočníka a domácí zajásali! 1:0. V 19“minutě jsme zbytečně museli faulovat přímo před pokutovým územím a ze 17-ti metrů se „borec“ domácích hravě trefil! 2:0. O tři minuty později se naše zoufání prohloubilo. Lehkou střelu z 25-ti metrů neudržel náš brankař v rukou a soupeř snadno dorážel do prázdné branky! 3:0. A v 26“minutě nás dorazila čtvrtá branka domácích po zdařilé kombinaci několika přihrávek! Následně hra upadla do podprůměru…

Do druhého poločasu jsme provedli několik změn včetně rozestavení a začali jsme být alespoň trochu nebezpeční. V bránění jsme dělali neustále chyby a domácí třikrát skórovali a třikrát pomezní rozhodčí signalizoval postavení mimo hru. Naštěstí… Naše snaha končila při finální přihrávce, bylo hned několik možností v přečíslení, ale vždy jsme ho špatně vyřešili. V 78“ z jedné takové akce V. Křelina nakonec nikomu nepřihrál a obešel dva protihráče a skóroval! 4:1. Domácí, ale pak přidali ještě dvě branky a skóre se zastavilo na výsledku 6:1.

Statistiky:
Střely na branku:       10/ 6 :  6/1
Střely mimo branku:  6 : 3
Rohy: 5 : 3

Pohledem trenéra P. Kostky: Zápas nikomu z nás nevyšel, v útoku jsme nebyli vůbec nebezpečný, o pohybu bez míče vůbec nemluvím, a když nevyšel ani trochu zápas brankaři bylo na „debakl“ zaděláno! Prakticky jsme zápas protrpěli a byli jsme rádi, že byl konec. Hodnocení jarní části sezony si nechám na později, ale už teď  je jasné, že béčko má za sebou výsledkově nejhorší sezonu v Okresním přeboru a změny týmu a v trénincích jsou nutností  jestliže nechceme skončit za rok ještě hůř!

Tomáš Moravec | 19.6.2015 13:57 | 665x přečteno