B-tým: SK Úvaly - Sokol Pacov 7:1 (1:0)

V 10.kole okresního přeboru porazily Úvaly Pacov!

Okresní Přebor ,  10. kolo - SK Úvaly „B“  :  Pacov    7 : 1  ( 1 : 0 )

Branky: ve 13“ min. V. Křelina,  v 68“ min. M. Šindelář, v 77“ H. Kahuda, ve 46“,59“ a 85“ min. H. Škoda a v 90“min. D. Bláha.

Sestava: R. Majrych – T. Čermák (46“ H. Škoda), M. Hořínek, M. Felix, P. Matura (64“ D. Bláha) – M. Hanák, (70“ H. Kokeš), V. Křelina, H. Kahuda, R. Vojtěch – D. Bozděch, M. Šindelář (77“ P. Tham).

První minuty nenasvědčovali vůbec tomu, že bychom chtěli doma diktovat hru. Naopak hosté během prvních minut hned třikrát vystřelili na naší branku a především hned první střela nebýt výborného zákroku R. Majrycha mohla skončit brankou hostů! Přeci jenom jsme s postupem času hru vyrovnali a nakonec přidali i branku. Ve 13“minutě prošel do vápna M. Šindelář, přihrál zpět H. Kahudovi, ten ještě posunul na V. Křeliny, který vystřelil přesně k pravé tyči branky Pacova! Vedeme 1:0. To bylo od nás, ale na dlouhou dobu vše, protože hosté jen nebránili a byli to oni, kteří mohli ve druhé části prvního poločasu vstřelit branku. Nejprve ve 28“ minutě prošel mezi našimi obránci s míčem kapitán hostů a jeho střelu z běhu R. Majrych vyrazil nohou zpět do pole a ve 37“ minutě tentýž hráč ustál souboj s naším obráncem ve vápně a zblízka trefil opět našeho brankaře, který nadvakrát míč dostal pod kontrolu. Po souboji oba hráči zůstali na chvíli otřeseni pádem na trávníku, ale po ošetření pokračovali.

Druhý poločas jsme posílili útok, splnili pokyny z přestávky a hned v úvodu po důrazném souboji M. Hořínka a získání míče přišla narážečka M. Hanák, M. Šindelář, H. Škoda a posledně jmenovaný se trefil přesně! 2: 0. Hra dostala rázem impuls a nabrala na zajímavosti. Úvaly ovládli střed hřiště a na hosty se valil útok za útokem. Chvíli ještě odolávali, ale bránit pod tlakem nevydrželo Pacovu dlouho a v 59“ se trefil H. Škoda podruhé a vedeme 3:0! V 68“ se prosadil zblízka M. Šindelář – 4: 0!  A pátou branku přidal v 77“ H. Kahuda střelou pod břevno z 15 m. Hosté byli tzv. „na ručník“, ale přeci jenom z ojedinělého útoku snížili. Dlouhý výkop zpracoval před naším vápnem kapitán hostů (kdo jiný) v souboji s naším obráncem skončil na zemi a rozhodčí neváhal ukázat na značku pokutového kopu! Sám faulovaný s jistotou proměnil a snížil na 5: 1 v 82“minutě. Závěr patřil opět našemu mužstvu, které s chutí dál střílelo.  V 85“minutě dovršil svůj hattrick H. Škoda, 6: 1. V 87“ mohl  vstřelil  svou druhou branku V. Křelina, ale jeho hlavička po přesném centru D. Bozděcha skončila jen na tyči! Debakl pacovských dokončila premiérová branka v mužstvu dospělých D. Bláhy, který přesně nasměroval přízemní centr z levé strany placírkou do sítě hostů…7: 1!

Pohledem trenéra P. Kostky: První poločas nic moc, sice jsme vstřelili první branku, ale Pacov měl dost prostoru hrát svoji hru a starý známý kapitán Pacova V. Černý dvakrát z velmi dobré pozice svoji šanci naštěstí neproměnil, i protože náš brankař jeho úmysl vždy „přečetl“. My jsme byli pomalí, nepřistupovali jsme k soupeři dost rychle, trvala nám rozehrávka, váhali jsme. Po rozebrání hry v kabině byla druhá půlka už jiná. Soupeře jsme přehráli a přidali jsme na důrazu v soubojích, přesnosti přihrávek a vycházeli kombinace a tvořili se šance. S druhým poločasem jsem byl spokojen. Tři body super. Teď potřebujeme odmakat závěr podzimu naplno a zkusit bodovat i venku. Čekají nás venku neznámé Stránčice, pak doma nevyzpytatelné Nehvizdy a poslední kolo horká půda v Mnichovicích, kde jsme loni dostali pět branek! Takže motivace rozhodně chybět nebude.

SK Úvaly | 31.10.2013 7:40 | 995x přečteno