B-tým: SK Úvaly - Sokol Hrusice 3:0 (1:0)

Ve 20.kole okresního přeboru porazilo naše béčko Hrusice!

Okresní přebor,   20. kolo - SK Úvaly „B“  :  Hrusice  3 : 0 ( 1 : 0 )

Branky: 41“ Jan Škoda, 62“ Jan Kahuda a 74“ Milan Hanák.

Sestava:   R. Majrych –  T. Čermák (46“ O. Ozom), M. Hořínek, J. Jůn, O. Benčič – D. Bozděch (75“ O. Moravec), J. Kahuda, V. Křelina, M. Hanák – J. Škoda (89“ R. Časta) a M. Šindelář (64“ J. Kokeš)

• Rohové kopy    ……    9 : 4
  • Střely na branku   …   11: 3 ( včetně branek)
  • Střely mimo branku ..  13: 7

V příjemném nedělním odpoledne jsme přivítali na svém hřišti nováčka soutěže mužstvo Hrusic, které jsme v podzimní části soutěže porazili na jeho hřišti 2:0. Cílem bylo opět vítězství, ale soupeř měl do této chvíle výbornou jarní vizitku! 4 výhry a 2 remízy a žádnou porážku!

Úvodní část zápasu přinesla svižnou, ale opatrnou hru z obou stran. Obě mužstva střílela z větších vzdálenosti  a když už se hráč ocitl v dobré pozici nepodařilo se nikomu dobře trefit míč. Obě obrany byly bezchybné a do první vyložené příležitosti se dostal po rohovém kopu až ve 30“minutě M. Šindelář, jeho střela trefila přesně tyč branky Hrusic! Konečně ve 40“minutě začala pohledná akce po naší pravé straně. D. Bozděch odcentroval, u vzdálenější tyčky branky Hrusic M. Hanák hlavičkou přihrál nabíhajícímu J. Škodovi, který si se skákajícím míčem poradil a střelou k tyči otevřel skóre zápasu!

Ve druhém poločasu obě mužstva pokračovala ve své hře, územní převaha se chvílemi přikláněla na stranu Úval, ale šance nepřicházela. Až v 62“ napřáhl na hranici pokutového území J. Kahuda, do jeho střely skočil obránce a zblokovaný míč obloukem skončil v síti reagujícího brankaře Hrusic! Vedeme 2:0. Třetí branku jsme vstřelili opět střelou z hranice pokutového území! M. Hanák obešel dva hráče a jeho střela skončila v síti! 3:0 v 74“ minutě! Přes velkou snahu na obou stranách už další branka nepadla.

Pohledem trenéra P. Kostky: Kluci dneska zápas odmakali a vítězství si zasloužili. Zápas měl velmi dobrou úroveň zásluhou obou mužstev, protože i hosté, přestože prohrávali, hráli stále výborně až do posledního okamžiku. Náš výkon byl velmi dobrý,  hráči ve druhém poločase splnili naše taktické pokyny.  Je to pro nás důležitá výhra, která nás stále drží v přední polovině tabulky.

Tomáš Moravec | 6.5.2014 8:53 | 836x přečteno