B-tým: SK Úvaly - Slavia Radonice 1:0 (0:0)

V osmém kole okresního přeboru porazilo naše béčko Radonice!

SK Úvaly „B“  :  Radonice  1 : 0  (0 : 0)

Sestava:                                                                R. Havel
                              T. Daníček (46“ O. Novák), M. Hořínek, V. Křelina, O. Ozom
J. Kostka (67“ S. Slavík), J. Jůn, M. Hanák (75“ M. Korbel), Mirek Kadlec (86“ Martin Kadlec)
                                                                     H. Škoda, R. Majrych

Připraven byl druhý brankař T. Makal a T. Vaníček.

Zápas s vedoucím týmem soutěže se hrál za již chladného počasí a studeného větru, tomu také odpovídala menší návštěva diváků, ale ti se rozhodně nenudili.  Od první minuty se totiž hrálo rychle a zajímavé situace byly před oběma brankami. Hosté v první dvacetiminutovce zahrozili několika kolmými přihrávkami, které za obranou stihl „posbírat“ Radek Havel. To úvalští byli aktivnější a dokázali vystřelit. Už ve druhé střílel H. Škoda vedle branky Radonic a následovali dvě dobře nasměrované, ale zblokované střely našeho mužstva. Hosté přímo zahrozili stříleným centrem ve 36“minutě, ale R. Havel byl pozorný. Ve 38“ minutě zatrnulo všem, protože v souboji v našem pokutovém území padl po kontaktu s J. Kostkou hráč Radonic, ale rozhodčí pokutový kop nepískal a hrálo se dál.

I ve druhém poločase se pokračovalo v atraktivním pojetí hry na obou stranách. V 60“ minutě hosté vystřelili z asi 25– ti metrů a střela skončila na levé tyči branky R. Havla. V 63“ minutě se mohl pískat pokutový kop i na druhé straně. Při uvolnění byl bez míče podražen J. Kostka, ale ani teď rozhodčí pokutový kop neodpískal. Standartních situací přibylo hlavně na straně před brankou Radonic (rohové kopy 9 : 0)! Zakončení z těchto situací, ale není silnou stránkou Úval a tak rozhodla až šest minut před koncem zápasu podařená akce úvalských hráčů. První start za „Juniorku“ si připsal Standa Slavík a připsal si hned asistenci, když přihrál snad na 30 m do běhu Honzovi Škodovi, který se na potřetí už trefil! Prudká přízemní střela skončila v síti u zadní tyče! Vedeme 1 : 0 a do konce zbývalo šest minut! Za zbylé minuty se Radonice nedostali do šance, ani do standardní situace a naší branku neohrozili a tak jsme slavili další vítězství na domácím hřišti a proti hodně silnému soupeři!.

Statistika zápasu:
Střely na branku: 7 : 4
Střely mimo branku: 8 : 6
Rohové kopy: 9 : 0 (!)

Pohledem trenéra P. Kostky: Výborný zápas, vítězství je hodně cenné a výkon všech je příslibem do dalších zápasů. Samozřejmě chyby se opět objevili, ale naštěstí zůstali nepotrestány. Tentokrát jsme vydrželi celý zápas držet krok s fyzicky dobře připravenými hráči soupeře a udrželi „vzadu nulu“. Máme hodně široký kádr a na dnešní zápas jsme s kolegou mohli vybírat z více jak 18-ti připravených hráčů a třech brankařů, takže „příjemná“ starost. Věříme, že teď máme formu a budeme úspěšní i na hřištích soupeřů.

SK Úvaly | 15.10.2015 8:19 | 614x přečteno