B-tým: SK Úvaly - SK Zápy 0:3

V dohrávce 22. kola okresního přeboru s SK Zápy podlehlo naše béčko 0:3.

Okresní Přebor,   22. Kolo – DOHRÁVKA - SK Úvaly „B“  : Zápy „B“  0 : 3  ( 0 : 2 )

Branky:  jen hosté v 5“minutě, ve 13“ minutě a v 83“ minutě.

Sestava: R. Majrych -  P. Matura (67“ T. Čermák), M. Felix (46“ O. Ozom), M. Hořínek, T. Daníček (80“ D. Bláha) – T. Míka, V. Křelina, J. Kahuda (80“ M. Šindelář)O. Benčič – L. Vorlíček a P. Špringr (60“ J. Kokeš).

• Rohové kopy    ……       1 : 3
  • Střely na branku   …       5:  5  (včetně branek) !!!
  • Střely mimo branku ..     1 : 5

Úterní podvečer patřil na úvalském hřišti dohrávce 22. kola Okresního Přeboru a soupeři z čela tabulky. Už tak silné mužstvo Záp přijelo posíleno několika hráči svého „A“ mužstva a i my jsme do sestavy zařadili několik posil.

Bohužel zápas začal a po pěti minutách se radovali hosté! Rohový kop usměrnil hráč Záp, který byl reagoval na míč rychleji než náš obránce… O tři minuty později Zápy trefili střelou z dálky tyč naší branky a ve 13“ minutě už vedli 2:0, protože opět zblízka se trefil hráč Záp, tentokrát hlavou! Další průběh prvního poločasu většinu hry kontrolovalo hostující mužstvo, úvalští přestože jim snahu upřít nelze se do vážnější příležitosti nedostali.

Druhý poločas jsme začali velice aktivně, Zápy uspokojené vedením a vědomi si své kvality polevili a přenechali územní převahu ve středu hřiště úvalským hráčům. V 57“minutě jsme se mohli radovat, po hezké kombinaci se ke střele dostal P. Špringr, ale jeho střelu z 10-ti metrů brankař vyrazil před sebe a dorážku také!! V 59“minutě centroval na zadní tyč branky Záp O. Benčič, tam si naběhl J. Kahuda, ale míč trefil špatně a ten skončil daleko vedle branky hostů… V 64“ minuztě hlavičkoval hezky J. Kokeš opět po centru O. Benčiče – také vedle „tří tyčí“! Hosté v tu chvíli se nemohli dostat do tempa, ale naše nulová produktivita při střelbě hostující mužstvo netrápila…Po dvaceti minutách naší územní převahy hosté přidali na důrazu a vyrovnali hru. Tempo bylo velice rychlé a hra se přelévala ze strany na stranu. Rozhodně se bylo na co dívat. V 68“minutě Zápy po kombinaci středem hřiště se dostali až ke střelbě, míč obloučkem prošel za záda R. Majrycha, ale toho na brankové čáře zastoupil odkopem T. Čermák! Další čtvrthodinku se hrál vyrovnaný fotbal, s blížícím se závěrem Úvaly zkusili hru jen s třemi obránci a do útoku za zapojovalo takřka celé mužstvo. Výsledkem , ale byla jen jedna střela T. Míky se kterou brankař Záp neměl problém. Naopak na druhé straně se do otevřené obrany rychlým protiútokem dostali hráči Záp a skórovali potřetí… to běžela 83“minuta.

Pohledem trenéra P. Kostky: Jednoznačná čtvrthodinka v úvodu prakticky rozhodla zápas, ten pak ovládli hosté a zaslouženě zvítězili, myslel jsem si, že vstřelíme branku a zápas zdramatizujeme, ale v rozhodující chvíli Zápy podržel vynikajícími zákroky jejich brankář, takže nezbývá jen soupeři pogratulovat ke třem bodům.

Tomáš Moravec | 15.6.2014 10:44 | 801x přečteno