SK ÚVALY, FOTBALOVÝ TÝM ZE STŘEDOČESKÉHO KRAJE

B-tým: SK Úvaly - SK Vyžlovka 1:5 (0:3)

Na úvod okresního přeboru utrpělo naše B-mužstvo vysokou porážku…

Okresní přebor , 1. kolo - SK Úvaly „B“   :   Vyžlovka     1 : 5  ( 0 : 3 )

Branka: 87“min. Martin Šindelář.

Sestava:  J. Berger – T. Čermák (58“ T. Daníček), R. Majrych, M. Hořínek, O. Novák (46“ P. Matura) – J. Krátký, V. Křelina, M. Hanák (68“ R. Časta), R. Vojtěch – M. Šindelář, J. Gebhart.

Připraven byl: O. Moravec.

První zápas nové sezony jsme sehráli s těžkým soupeřem, se kterým hrajeme vyrovnané zápasy a výsledek se dá těžko předvídat.

První desetiminutovka se nesla v duchu vyrovnané hry, kdy obě mužstva zkoušela na co je soupeř připraven, ale Vyžlovka v této části měla snad 5–6 standartních situací k dobru a ve 12“min., ale šli hosté do vedení. Rohový kop trefil hostující hráč, na jehož pohyb náš obránce nestihl zareagovat, nepřirozeně hlavou těsně nad zemí (viz.fotogalerie) tak přesně, že míč skončil v naší síti! 0:1! V další části zápasu jsme získali územní převahu a Vyžlovku přehrávali a přišli šance na vyrovnání. V 19“min. se k odraženému míči dostal J. Krátký, ale než se dostal k zakončení do odkryté branky obránci ho vytlačili mimo pokutové území a následná střela M. Hanáka šla nad branku. Ve 23“minutě mohl zblízka vyrovnat M. Šindelář, ale těžký míč trefil špatně kolenem nad branku…O minutku později pod ležícím brankařem nasměroval míč ve skluzu na branku V. Křelina, ale dobíhající obránce míč odkopl do bezpečí… Ve 39“minutě jsme hned dvakrát rozvlnili sít v brance Vyžlovky (J. Gebhart a J. Krátký)bohužel v obou případech zvedl pomezní rozhodčí praporek… Po tomto vrcholu náporu se hra vyrovnala a pak přišel „direkt“ v podobě dvou slepených branek v naší síti v poslední minutě prvního poločasu. V obou případech po rychlé rozehrávce Vyžlovky ze středu hřiště, kdy jsme nedokázali rychleji zareagovat na naší ztrátu míče a rychlá kombinace skončila přečíslením a střelou do odkryté naší branky…

Konec poločasu byl opravdu šokem ze kterého se domácí mužstvo už nedokázalo vzpamatovat. Místo tlaku a vytváření si šancí úvalských hráčů byl úvod druhého poločasu ve znamení vyrovnané hry a pozvolného tempa. Od 55“minuty Úvaly změnili rozestavení se hrou pouze na tři obránce, ale v 60“ minutě hosté definitivně sebrali úvalským naději na zdramatizování zápasu! Přesná střela zpoza vápna neobsazeného hráče Vyžlovky znamenal čtvrtou branku hostů v naší síti…A v 70“ minutě převedl náš obránce hrubou chybu při zpracování míče a za ním stojící hráč (offside!) Vyžlovky pak sám postupoval na našeho brankaře a s přehledem vstřelil pátou branku hostů… závěrečnou část zápasu hosté odehráli v klidu, nechali být aktivními naše hráče, kterým se tak podařilo po pěkné akci vstřelit alespoň čestný úspěch! V 87“minutě branku vstřelil M. Šindelář!


Pohledem trenéra: Výsledek je pro všechny velkým zklamáním, soupeř nám udělil dokonalou lekci v produktivitě. Přitom nás ničím nepřekvapil. Hru i důležité hráče soupeře jsme měli „přečtené“, kluci byli připraveni, všechno věděli a přesto jsme nedokázali zápas zvládnout.

SK Úvaly | 27.8.2013 14:07 | 1496x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | SKUVALY.cz | info@skuvaly.cz | XHTML | CSS | 25.7.2021 13:27:06