B-tým: SK Úvaly - FK Kunice B 3:4 (2:3)

Ve 20. kole okresního přeboru podlehlo naše béčko rezervě Kunic.

20. kolo, Okresní přebor Praha – východ

SK Úvaly „B“ : Kunice „B“ 3 : 4  (2 : 3) !!!
Branky:  v 6“ R. Majrych, 35“ L. Martinec a v 65“ z penalty M. Hanák – hosté v 17“,22“,41“,49“ minutě.

Sestava:
                                                                R. Havel
                                     T. Daníček(58“ M. Hanák), T. Macek, V. Křelina, M. Hořínek
                            J. Kostka, P. Korbelář, J. Jůn (82“ M. Kadlec), O. Benčič(73“O. Ozom)
                                       R. Majrych(75“ T. Vaníček), L. Martinec (58“ R. Vojtěch)

Připraven byl: T. Vaníček a T. Makal

Pohledem trenéra P. Kostky: Gratuluji soupeři, ubránil  co se dalo a vstřelil čtyři branky. Navíc jsme mu u všech branek „výborně asistovali“. První poločas byl od našich hráčů takový pomalý, laxní a ještě nás v tom rychlý gól utvrdil. Do soubojů jsme „chodili“, prostě to nešlo a neuměli jsme se z toho dostat. Ve druhé půli nás nejdřív zmrazil čtvrtá branka hostů opět pod naším dohledem, teprve pak jsme se „nastartovali“ a přitlačili hosty před jejich branku. Snížili jsme na rozdíl branky, zbytečné vyloučení nám potom nepomohlo, ale přesto jsme mohli vyrovnat. Převahu jsme měli, ale hosté výborně bránili v deseti hráčích a když už přišla vyložená šance, tak střela mířila mimo branku…smůla, tak snad příště.

Už v pátek večer od 20:00 hodin hrajeme na hřišti „kozlů“ ve Velkých Popovicích!

Tomáš Moravec | 26.4.2016 17:52 | 539x přečteno