B-tým: SK Úvaly - FK Brandýs nad Labem 0:4 (0:2)

V 15.kole okresního přeboru prohrálo naše béčko s Brandýsem nad Labem.

Okresní přebor  ,  15. kolo - SK Úvaly „B“   :  FK Brandýs nad Labem     0 : 4   ( 0 : 2 )

Branky: jen hosté ve 25“, ve 27“, v 55“ a v 69“ minutě.

Sestava:   R. Majrych – M. Hořínek, P. Matura, M. Felix (70“ J. Kahuda), J. Jůn, T. Daníček (83“ R. Vojtěch), T. Čermák (57“ J. Čermák), V. Křelina, M. Hanák, D. Bláha (70“ M. Šindelář), P. Špringr.

Na náhradním hřišti v Příšimasech se začal zápas v poklidném tempu a obě mužstva zkoušela co si můžou na tomto terénu dovolit. Hosté nicméně několikrát vyzkoušeli pozornost a umění našeho brankaře. Všechny střely R. Majrych bravurně pochytal. Naší první střelu vyslal na branku Brandýsa až v 19“minutě P. Špringr, ale přes dobrou střeleckou pozici ve středu hřiště před pokutovým územím mu střela nevyšla a skončila daleko vedle branky. Ve 25“minutě jsme udělali velkou chybu, když soupeř poslal vysoký centr před naší branku. Tam  nedokázali naši dva obránci odblokovat jednoho útočníka hostí, ani odvrátit míč do bezpečí a prudká střela z malé vzdálenosti skončila v síti naší branky! O dvě minuty později jsme neubránili rohový kop soupeře! Prohraný hlavičkový souboj na přední tyči znamenal, že míč mohl další z hráčů soupeře na druhé straně branky dorazit z blízka do sítě! 2.0 pro hosty po třiceti minutách hry znamenali prakticky rozhodnutí zápasu při kvalitě kádru obou mužstev. Jediná šance z naší strany přišla ve 32“minutě , když po centru z pravé strany hlavičkoval nikým neobsazený M. Hanák, ale míč z jeho hlavy skončil jen v náruči brankaře hostujícího mužstva…

Ve druhém poločase jsem při hře směrem „z kopce“ začali velice aktivně a v prvních minutách jsme měli několik střeleckých pokusů. V té největší se ocitl ve 48“minutě  P. Špringr, ale propásl rozhodující chvíli a vystřelil jen mimo branku! V 55“minutě při výkopu náš brankař podklouzl, a míč z jeho výkopu trefil soupeřův hráč na polovině hřiště tak dobře z prvního doteku, že míč se krásně vrátil do naší sítě…3:0! V 69“ minutě jsme ztratili míč při vlastním zahrání autového vhazování u své branky a na rychlou přihrávku před naší branku si naběhl pohotově  (na rozdíl od našich hráčů) hráč Brandýsa a nekompromisně usměrnil míč počtvrté do naší sítě…4:0. V závěrečných dvaceti minutách se dostal do  dvou dobrých střeleckých pozic M. Šindelář, ale v obou případech zůstala sít v brance Brandýsa nerozvlněná…

Pohledem trenéra P. Kostky: Soupeř byl nad naše síly a aktuální stav hráčů. Cílená taktika  se kterou jsme částečně uspěli na podzim na jejich hřišti vydržela pouze 25“minut. Navíc se mým hráčům vůbec nepodařilo se dostat do tempa a snahy bylo málo. Prakticky ve všem jsme byli daleko druzí. Proti Brandýsu bylo možné uspět jen vynikajícím výkonem a nasazením a to prostě nebylo v našich silách.

Tomáš Moravec | 1.4.2014 21:31 | 852x přečteno