B-tým: SK Úvaly - FC Janoza Velké Popovice 1:5 (0:3)

V zápase 25. kola okresního přeboru podlehlo „béčko“ Velkým Popovicím

25. kolo   Okresní Přebor - SK  Úvaly  „B“  : JANOZA Velké Popovice      1 :  5   ( 0 : 3 ), hrálo se ve V. Popovicích.

Branka: 47“min. Rosťa Vojtěch.

Sestava: J. Berger – T. Daníček, M. Felix, M. Hořínek, O. Moravec (65“ R. Časta) – O. Novák, V. Křelina, H. Jůn, M. Hanák, H. Gebhart   – R. Vojtěch.

V příjemném slunečném odpoledni jsme odehráli svůj domácí zápas na soupeřově hřišti., bohužel! Domácí mužstvo mělo velkou podporu v domácím prostředí. Davy lidí, kteří přišli na oslavy pivovaru z části navštívilo i fotbal a navíc v těsném sousedství vyhrávala nahlas děsná muzika, která přehlušila všechno!

První střeleckou možnost měl lobem V. Křelina, ale míč skončil vedle branky. Na druhé straně, ale domácí skórovali hned z prvních třech možností třikrát!! V 10“, 13“ a 22“ minutě. Nutno říct, že první byla chyba při rozehrávce brankaře a další dvě branky naše pomalá reakce při bránění…
Ve druhém poločase jsme byli jako vyměnění a rázem se hrál dobrý fotbal. Ve 47“ po centru V. Křeliny hlavičkoval přesně R. Vojtěch a následoval velký tlak, kdy jsme mohli znovu skórovat, ale v 52“, 57“ a 58“ jsme třikrát při zakončení vyhořeli….. nám pak došel “plyn“ a domácí z rychlých útoků trestali, když naši hráči fyzicky už nestačili a tak padla čtvrtá branka v 79“ a pátá v 81“ minutě. Domácí borci tak zaslouženě zvítězili a oplatili nám porážku z podzimu.

Pohledem trenéra P. Kostky: .Škoda slov, vysoká porážka mrzí, chtěli jsme bodovat, ale kluci na hřišti podcenili první část zápasu a pak se ztráta nedala dohnat. Navíc chybělo 8 hráčů, kteří běžně za nás hrají. Zápas se rozhodoval ve dvou částech, nejprve v první dvacetiminutovce, kdy jsme dostali tři góly a pak mezi 50“ a 60“ minutou, kdy jsme neproměnili tři vyložené šance a ztratili tak možnost zápas zdramatizovat. V posledním zápase si zajedeme užít fotbal a to doslov. Poslední fotbal před létem a netradičně všichni na kolech jako se jezdívalo dříve! Viděli jste film „Kožené slunce“?

Tomáš Moravec | 11.6.2013 9:59 | 1292x přečteno