B-tým: Odolena Voda - SK Úvaly 5:0 (1:0)

Ve vloženém, patnáctém kole okresního přeboru prohrálo naše béčko v Odolene Vodě.

12. kolo, Okresní přebor Praha – východ

Odolena Voda : SK Úvaly „B“  5 : 0  (1 : 0)

Branky: domácí v 1“ minutě a dál ve 48“, 53“ a v 81“ a v 91“.

Sestava:
J. Berger
                                                       O. Novák, M. Hořínek, J. Kostka, O. Ozom
                             Mirek Kadlec, J. Zaal, M. Štancl (63“ M. Kadlec), M. Korbel (73“ L. Patera)
                                                   L. Martinec, S. Slavík (73“ T. Vaníček)

Statistika zápasu:
Střely na branku:    8 / 5 : 2 / 0
Střely mimo branku:  2 : 3
Rohové kopy: ………2 : 3

Pohledem trenéra P. Kostky: Domácí si tři body zasloužili, my jsme se po hřišti prostě nenašli, nebylo vidět, že bychom chtěli vyhrát, žádné zaujetí pro hru a nasazení vůbec! První branku jsme dostali už po 50-ti vteřinách hry po nedůslednosti a nepovedeném centru, pak jsme sice celý poločas dobře bránili, ale branku domácích jsme vůbec neohrozili. Poprvé jsme trefili branku domácích až v 58“ minutě za stavu 3:0! Čekal jsem, že odvedeme minimálně dobrý výkon s nasazením po celý zápas, ale tohle tedy ne! Domácí byli rychleší, důraznější a na hrbolatém hřišti jim míč „na noze seděl“, my si nedokázali přihrát na tři metry.

Tomáš Moravec | 5.11.2015 8:35 | 510x přečteno