B-Tým: na horké škvorecké půdě fasujeme půl tucet...

logo-skvorec-nahled B-Tým: Sokol Škvorec vs. Sokol Úvaly „Juniorka“ 6:0 (2:0) - K zápasu nemám co napsat – prostě jsme fasovali půl tucet branek. Trenéra jsem nechal odpočinout, realizační tým taky. Tak snad jsme si vybrali slabší chvilku zavčasu a doma vše napravíme… Jinak Juniorka jako pojmenování sluší spíše domácím, kteří mají značně mladý tým…

Více ZDE:

Pohled soupeře: není poslední aktualizace stránek je k 19.11 2014… a z té doby tam není ani jeden z hráčů – kádr soupeře doznal mnoha změn. Tak alespoň Facebook news: Los druhého kola Okresního přeboru nám přisoudil béčko Úval, našeho neoblíbeného soupeře. Úvalům jsme v loňské sezoně nedokázali vzít ani bod (0:2 a 1:2), čemuž jsme tentokrát chtěli učinit přítrž, zvláště po ztrátě z minulého týdne v Zelenči.

Bohužel už po prvním kole musíme počítat ztráty, v Zelenči se zranil Tomáš Novotný a po červené kartě nebude hrát 4 kola ani David Havierník. Svá zranění naštěstí v ideální čas doléčili Antonio Větrovec a Matěj Sladký, oba trenér hned postavil do základní sestavy.

Utkání samotné bylo jednoznačně v naší režii, hosty jsme kromě jedné tyče za stavu 6:0 k ničemu vážnějšímu nepustili. V první půli to byla Toníkova one man show, když dal jediné dva góly poločasu. Ten druhý pak přinesl ještě dvě branky Davida Falbyho a po jedné si připsali Tomáš Terynek a Martin Větrovec.
Děkujeme hojné návštěvě za podporu. Za týden nás čeká cesta do Kunic, kde budeme chtít předvést dobrý výkon a urvat všechny tři body!

Sestava: Pikner – Kliment, Bobáň, Sladký(71. Pozdník), Němeček L., – Falby(79. Jašev), Větrovec M., Terynek, Havierník L., Přibyl D., Větrovec A.

Branky: 6. a 11. Větrovec A., 55. Terynek, 75. a 79. Falby, 87. Větrovec M.
ŽK: Němeček L.,Větrovec M.,Kliment,Falby

jsp | 7.9.2017 19:25 | 165x přečteno