B-tým: Mukařov - SK Úvaly 6:1 (4:0)

Ve druhém kole okresního přeboru prohrálo béčko v Mukařově.

2. kolo, Okresní přebor Praha – východ

Sokol Mukařov :  SK Úvaly „B“     6 : 1  ( 4 : 0)

Branky: domácí z penalty v 17“, ve 23“ min., dál ve 41“ a ve 44“ min., v 57“ a v 61“ min. – za nás snížil na 4:1 ve 47“min. Mirek Kadlec.

Sestava:                                                          J. Berger
                             O. Novák (46“ Martin Kadlec), M. Hořínek, T. Daníček (72“ J. Kahuda)
                                   Mirek Kadlec, J. Jůn, M. Hanák, L. Patera (57“ R. Časta)
                                                    M. Korbel (46“ T. Vaníček), L. Martinec

Připraven byl brankář Tomáš Makal.

Statistiky:
Střely na branku:       12/ 6 :  8/ 1
Střely mimo branku:  4 : 4
Rohy:   ………………3 : 3

Pohledem trenéra P. Kostky: Z naší strany hrozný zápas, hráči si mysleli, že „to půjde samo“ a odflákli všechno, co mohli. Nenechali si poradit a tak to odnesli takhle. Vyjímkou byl dobrý výkon brankaře, Mirka Kadlece a Martina Kadlece. V praxi jsme se mohli „vrátit do zápasu“ jen dvěma šancemi. Za stavu 2:0 ve 34“ minutě L. Martinec střílel v dobré pozici do brankaře a ve druhém poločase za stavu 4:1 v 52“ minutě T. Daníček „loboval“ a špatně trefil míč, když brankař domácích vyběhl na hranici pokutového území… Dál není co hodnotit, naopak myslíme dopředu! Věřím, že jsme dostali lekci včas- hned na začátku sezony! Teď nás čekají tři zápasy doma zvedneme hlavu a zodpovědně uděláme maximum pro vítězstvím v příštích zápasech!

Tomáš Moravec | 1.9.2015 8:48 | 582x přečteno