SK ÚVALY, FOTBALOVÝ TÝM ZE STŘEDOČESKÉHO KRAJE

B-tým: Mukařov - SK Úvaly 3:2 (1:2)

V 19.kole okresního přeboru prohrálo béčko v Mukařově.

Okresní přebor  ,   19. kolo - Mukařov :  SK Úvaly „B“  3 : 2 ( 1 : 2 )

Branky: 41“minuta V. Křelina a ve 44“minutě Honza Kokeš.

Sestava:   R. Časta – P. Matura (74“ T. Čermák), M. Felix, M. Hořínek, O. Benčič – M. Hanák, V. Křelina, J. Kahuda, O. Ozom – J. Kokeš (89“O. Moravec) a M. Šindelář (59“ R. Majrych). 

  • Rohové kopy    ……    2 : 2
  • Střely na branku   …    7:  9 (včetně branek)
  • Střely mimo branku ..   5: 3

Zápas na hřišti „rivala“ u kterého se nám nikdy nedařilo v minulých letech jsme začali dobře. Byli jsme aktivní my a také domácí, takže se od prvních minut hrálo tzv. „nahoru dolu“ což se určitě líbilo několika desítkám diváků.

Už v 10“ minutě jsme bohužel, ale první inkasovali my. Po rychlé akci po pravé straně hřiště se po zpětné přihrávce prosadil přízemní střelou k tyči záložník domácích! 1:0. Dlouho se potom hrála vyrovnaná hra. Na obou stranách přibylo po jedné ze šancí, ale branka nepadla. Ve 30“ minutě domácí reklamovali pokutový kop, ale zbytečně. Rozhodčí byl velmi blízko a nechal pokračovat ve hře. Ve 35“ dostali během chvilky oba naši stopeři žlutou kartu. S blížícím se závěrem poločasu tempo hry „gradovalo“. Při jednom sporném autovém vhazování domácí trenér vyrazil míč z rukou našeho hráče a byl vykázán mimo areál. Ve 41“minutě  V. Křelina středem hřiště obešel dva protihráče, v pokutovém území i třetího a křížnou střelou vstřelil vyrovnávací branku! A o tři minuty později M. Hanák vybojoval míč v rohu hřiště a přes obránce odcentroval před domácí branku, kde do soubojů s domácími hráči skákali M. Šindelář a J. Kokeš. Druhý jmenovaný se prosadil a jeho prudká hlavička skončila v síti! Vedeme 2:1 a po chvíli skončil první poločas.

Druhý poločas se opět hrál poměrně svižně, ale obě mužstva se nemohli dostat do dobré střelecké pozice a tak střely končili mimo obě branky. Bohužel v 64“ špatně odhadl důsledky souboje ve středu naší obranné poloviny M. Felix a po druhé žluté kartě následovala červená karta! Z následného přímého kopu domácí lacinou střelou do středu branky překvapili R. Častu a šťastně vyrovnali… Nadále se hrál dobrý fotbal, úvalští hráči se zlepšili a byli najednou dříve u míče a vytvářeli si územní převahu. V 73“ minutě postupoval sám s míčem R. Majrych a poslední hráč Mukařova ho dokázal zastavit jen nepříjemným faulem. Červená karta a přímý kop. Střela z 30-ti metrů „cestu“ do branky nenašla a hra tak pokračovala za vyrovnaného stavu. Domácí využívali vvýborné průniky hráče s číslem 7 a ten taky přihrál do pokutového území spoluhráči, kterého fauloval T. Čermák. Pokutový kop domácí hráč namířil, ale přímo do pravé tyče naší branky! Naši hráči „vycítili“ šanci přeci jenom vyhrát a nadále jsme byli velice aktivní v útoku. V 89“ minutě hlavičkoval J. Kokeš, ale v těžké situaci „lehká“ hlavička skončila jen mimo branku.  V 92“minutě se po pěkné kombinaci ke střele na hranici pokutového území dostal J. Kahuda! Prudkou střelu dokázal výborně vyrazit brankař domácích na roh! Bohužel z následného protiútoku Mukařov vstřelil branku, když rychlý protiútok do otevřené obrany střelou zblízka zakončil jeden z hráčů domácích! 

Pohledem trenéra P. Kostky: Byl to vyrovnaný zápas se šťastným závěrem pro domácí. My jsme byli aktivní a lepší v prvním poločase, ale protože jsme „zaspali“ při první brance a trvalo nám dlouho než se nám podařilo skóre otočit. Bohužel jsme si v první dvacetiminutovce druhého poločasu nedokázali vytvořit převahu jako v závěru prvního a to se potom vymstilo. Nešťastná vyrovnávací branka nás nezlomila, ale v samotném závěru jsme chtěli vyhrát a nehráli jsme na remízu a když jsme v 92“minutě neproměnili vyloženou šanci, z protiútoku jsme inkasovali potřetí. Je to škoda, minimálně bod jsme si zasloužili odtud odvézt.

SK Úvaly | 6.5.2014 8:41 | 1108x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | SKUVALY.cz | info@skuvaly.cz | XHTML | CSS | 13.11.2019 17:15:23