B-tým: Kostelec u Křížku - SK Úvaly 5:1 (2:0)

V posledním podzimním, třináctém kole okresního přeboru prohrálo naše béčko v Kostelci u Křížku.

15. kolo, Okresní přebor Praha – východ
Kostelec u Křížku : SK Úvaly „B“  5 : 1  (2 : 0)

Branky: domácí v 2“, ve 20“, a pak v 58“, v 76“ a v 83“minutě – na 2:1 snížil v 53“ R. Majrych

Rohové kopy: ………3 : 9 !!!

Pohledem trenéra P. Kostky: Gratuluji domácím k výhře. Na hřišti byla zasloužená, Kostelec byl v zakončení důraznější a přesnější, pak byla i produktivita o hodně vyšší než ta naše! Zaspali jsme první část zápasu, pak se hra vyrovnala a vyložené šance jsme měli hlavně my, ale brankař domácích vždy míč pohlídal, aby neskončil v jeho síti. Ve druhém poločase jsme měli v prvních pěti minutách tři vyložené šance a tu druhou jsme proměnili. Hezký centr S. Slavíka usměrnil do sítě hlavou R. Majrych, ale další jsme si už nevypracovali. Naopak domácí po našem rohu z rychlého útoku zlomili naší snahu o obrat v zápase. Pak jsme se „sesypali“ a někteří chtěli strhnout zápas snad vlastními silami, což dobře nejde… a tak Kostelec slavil 100% úspěšnost v sedmi domácích zápasech doma (s vyjímkou jedné ostudné kontumace) a naopak my jsme venku „neškodní“ a šest zápasů ze sedmi prohráli… Podzimní část soutěže skončila, pro nás průměrně… ani špatně, ani dobře, úplný střed tabulky to není, ale dobrý základ pro úspěšné jaro je podle mě „položen“. Několik bodů jsme ztratili velmi nesmyslně svojí nedůsledností a svým přístupem ke hře. Ty musíme „najít“ až na jaře. Teď je čas si od mistrovských zápasů o body na chvíli odpočinout tak, aby byla síla a motivace na zimní přípravu!

Tomáš Moravec | 23.11.2015 8:33 | 634x přečteno