B-tým: Kostelec u Křížků - SK Úvaly 3:1 (2:0)

V 15. kole okresního přeboru prohrálo naše béčko v Kostelci u Křížků.

15. kolo, Okresní přebor Praha – východ – SK Kostelec u Křížků :  SK Úvaly „B“    3 : 1  ( 2 : 0 )
Branky: domácí ve 31“, 35“ a 66“minutě – na 3:1 snížil v 71“ Vláďa Křelina.

Sestava:                                                    T. Makal
                               O. Novák, T. Daníček, M. Hořínek, O. Moravec (60“ J. Kostka)
                                                                   J. Jůn
                                         J. Gebhart, V. Křelina, M. Hanák, Martin Kadlec
                                                                  Mirek Kadlec

Zápas začal z obou stran opatrně, postupně přibývalo šancí domácích zejména před naší brankou a po půlhodině hry se také poprvé prosadili. Když o pár minut později přidali druhou branku hlavou po rohovém kopu zdálo se být rozhodnuto. Naše mužstvo nesložilo zbraně a přidalo na důrazu a mohlo snížit bohužel v největší šanci se neprosadil Mirek Kadlec.

Druhý poločas začal opět vyrovnaně, s postupem času jsme se více prosazovali my a i když jsme hráli „do kopce“ šance jsme si vypracovali! V 58“minutě střílel těsně nad branku V. Křelina. V 66“ minutě se zblízka „z první“ trefil útočník domácích a pojistil vedení domácích. Naše snaha neskončila, ale naopak aktivita vzrůstala v 71“ podklouzl hráč Kostelce a Mirek Kadlec mohl postupovat z úhlu sám na branku, jeho střela šla vedle vzdálenější tyče, ale dobíhající V. Křelina jí usměrnil do sítě! Sníženo 3:1. O pár minut později střílel J. Kostka. Jeho zblokovaná střela se dostala před brankaře Kostelce, kde jí v těžké pozici hlavou nad branku trefil J. Gebhart… jaká škoda. V 79“ si na levé straně pohráli s obranou M. Hanák s J. Kostkou a před finální přihrávkou byl posledně jmenovaný faulován, bohužel rozhodčí nemohl faul vidět. V poslední desetiminutovce jsme zahrávali 7× rohový kop, vždy ale ze „sníženého“ rohu hřiště! Odtud  se nedá regulérně míč kopnout…bohužel. A tak kromě shrumáží před brankou a jedné vydařené střely „z voleje“ J. Kostky těsně nad, jsme již branku domácích neohrozili a Kostelec zvítězil.

Pohledem trenéra P. Kostky: Bohužel jsme prohráli i druhý zápas. Podle sestavy je evidentní také množství omluvených hráčů- bohužel. Věřím, že jsme si to vybrali teď a v dalších týdnech bude opět plný kádr mužstva. Ztráta mrzí o to víc, že se hrál dobrý zápas z obou stran a rozhodlo proměňování šancí. V prvním poločase měli více šancí domácí a vstřelili dvě branky, ve druhém jsme měli více šancí my a trefili se pouze jednou, stejně jako domácí, kteří využili rychlého protiútoku ke vstřelení třetí branky v době, kdy jsme měli územní převahu a byli „nastěhování“ před „horní“ brankou kosteleckých. Naším nejlepším hráčem byl T. Makal, který podal výborný výkon přesto Kostelec vyhrál zaslouženě. Náš výkon byl podstatně lepší než před týdnem, ale nestačil.

Tomáš Moravec | 30.3.2015 7:20 | 712x přečteno