SK ÚVALY, FOTBALOVÝ TÝM ZE STŘEDOČESKÉHO KRAJE

B-tým: Hodnocení sezóny 2014/2015 a stastistiky hráčů

V článku najdete hodnocení sezóny 2014/2015 B-mužstva a jarní statistiku hráčů.
Statistika hráčů za jaro 2015 je B-tým: Statistika jaro 2015.

 HODNOCENÍ SEZONY 2014/ 2015 Juniorka SK Úvaly „B“

První část sezony, podzim 2014 vedla mužstvo dvojice pan Štěpánek, pan Ryneš, proto jen cituji část ze zprávy o činnosti mužstva z únorové Valné hromady klubu:

Bohužel podzimní část sezony se vůbec nepovedla a mužstvo je nyní na 11. místě s 11-ti body a s minimálním náskokem na poslední mužstvo v tabulce. Nespokojenost v mužstvu vedla po půl roce opět k výměně trenéra a vedoucího. K mužstvu se vrací po dohodě, zatím do konce sezony P. Kostka a K. Jurásek a mají jasný úkol motivovat mužstvo k odpovídajícím výkonům a zachránit Okresní přebor i pro příští sezonu.“

Zimní příprava na jarní část byla náročnější než obvykle bývá. Nebylo to, ale větší zátěží nebo nasazením. V první řadě jsme odehráli víc zápasů. Turnaj, který byl zajištěn již předchozím vedením mužstva nebyl podle mých představ. Hřiště s umělou trávou v Uhříněvsi je snad nejhorší kvalitou v Praze a s účastníky to bylo podobné. Proto jsme zajistili další zápasy se silnějšími a kvalitními soupeři. Druhou výraznou změnou byly tréninky. Z počátečního rytmu dvou tréninků v týdnu se postupně stal jeden a tak to zůstalo až do konce soutěže. A závěr? Rozpačitý dojem z přípravy a neúspěšný začátek!

Na úvod jarní části soutěže jsme dvakrát prohráli. Doma s Vyžlovkou a v Kostelci u křížku, to nám na náladě v kabině nepřidalo. V těchto zápasech jsme věřili, že nějaký ten bod získáme. Naštěstí jsme nezpanikařili, po několika rozhovorech s hráči v kabině se zvedl výkon celého mužstva a z následujících devíti zápasů jsme 5× zvítězili a dvě kola před koncem jsme měli dostatek bodů pro záchranu. Bohužel závěrečná dvě utkání byla nad naše síly. Domácí souboj s již postupujícími Klíčany a závěrečný zápas v Popovicích byli pro nás jednoznačné porážky. V celkovém součtu jsme obsadili 12. příčku ze 14-ti pozic a za 8 vítězství, 2 remízy jsme brali 26 bodů.

Závěr:
„B“ mužstvo splnilo cíl pro jarní část soutěže a zachránilo se. Do mužstva se vrátila během zimní přípravy dobrá nálada, podařilo se „stmelit“ partu kluků tak, že nepříjemnosti, které nás potkali během jara, jsme společně překonali. Fotbalovou kvalitou jsme měli i na lepší umístění. Jednoznačně se nám nedařilo v domácím prostředí (Vyžlovka, Sibřina, Skalice). Ke spokojenosti chybělo mít o 6–7 bodů více, ale ukázalo se, že v mužstvu o dvaceti hráčích na této soutěžní úrovni není možné na každý zápas přivést maximální kvalitu nebo ve vždy podat výborný výkon!

Hráči, kteří před šesti lety úspěšně táhli mužstvo „stárnou“ a teď je nejvyšší čas, aby hráči dorosteneckého věku chytli svoji šanci. V úvalském béčku můžou kluci ukázat na co do budoucna výkonnostně mají a co jsou ochotni fotbalu dál obětovat, vždyť mají možnost postoupit dál do „A“ mužstva. A to je přeci výzva!

SK Úvaly | 19.7.2015 3:07 | 865x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | SKUVALY.cz | info@skuvaly.cz | XHTML | CSS | 25.7.2021 15:20:34