B-tým: SK Vyžlovka - SK Úvaly "B" 1:0 (1:0)

Ve 25. kole okresního přeboru prohrálo naše B-mužstvo na Vyžlovce.

Okresní přebor -  25. kolo - FK Vyžlovka  :  SK  Úvaly  „B“     1 : 0  ( 1 : 0 )
Branka: domácí v 1“minutě!

Sestava:   T. Hubínek  – T. Čermák, L. Martinec, H. Jůn, P. Matura (75“ O. Moravec) – R. Časta (46“ O. Novák), M. Hanák, P. Tesař, J. Krajíček (75“ M. Běloch)  – R. Majrych , K. Zradička.

První centr z pravé strany do našeho vápna a vysoký hráč Vyžlovky z místa penalty hlavou vstřelil první branku domácích. Šokující úvod, ale nepřinesl další efekt domácím v podobě druhého gólu. Naopak jsme se snažili hru vyrovnat a to se nám podařilo. Hrálo se v docela rychlém tempu a o ostré osobní souboje nebyla nouze. Druhou vyloženou šanci měli domácí až ve 35“min. , ale prudkou střelu srazil na roh R. Časta, v závěru poločasu navíc dvakrát vyrážel střely z blízka T. Hubínek na rohy. Naštěstí z nich domácí již naší branku neohrozili.

Druhý poločas jsme začali aktivně, napadali jsme rozehrávku domácích a začali jsme zálohu domácích i přehrávat. V 55“ P. Tesař krásně střílel z asi25 m, ale střela trefila břevno! Odražený míč z voleje napálil K. Zradička už vysoko nad! Mohli jsme vyrovnat! Územní převaha úvalských v tu dobu byla zřetelná a přišli další šance. V 62“ a 63“ J. Krajíček a K. Zradička mohli skórovat, ale oba branku z dobré pozice netrefili. Poté i domácí zahrozili a vyrovnali hru ve středu pole. V 67“, a 70“min. mohli zvýšit své vedení, ale jejich vyložené šance skončili vedle nebo na břevně naší branky. V 75“ přišla kolmá přihrávka na J. Krajíčka, který šel sám na brankaře, ale v rozhodující chvíli střelu prováhal a po střetu s brankařem domácích musel pro zranění střídat! Následně vyražený míč ještě v souboji dohrál R. Majrych s domácím hráčem tak, že rozhodčí musel obě strany uklidňovat.. V 80“ min. přišla situace, která nám nabídla velkou šanci! U lajny pod tribunou byl faulován K. Zradička a domácí hráč navíc reagoval strkáním do našeho hráče tak až upadl a za to dostal červenou kartu. Do toho sprostě nadával domácí kapitán Lang tak , že dostal červenou kartu taky. Chvíli se nehrálo,protože Lang nechtěl odejít, ale po pár minutách jsem začali hrát přesilovku. Bohužel přes naší snahu jsme vytěžili jen dva rohy a dvě standardní situace, ze kterých jsme si vyloženou šanci nevytvořili a domácí ubránili svoje vítězství…

Z pohledu trenéra: Bohužel zápas rozhodla jediná branka, přestože obě mužstva měla vyložených šancí hned několik. Myslím si, že bod jsme si z utkání zasloužili, ale hraje se na branky a jediný nedůraz v obraně přinesl tři body domácím. Druhý poločas jsme odehráli myslím i výborně a hlavně jsme přehráli jejich zálohu a domácí kapitán Lang nebyl nebezpečný svými rozehrávkami tak jako v prvním poločase.

Tomáš Moravec | 17.6.2012 23:13 | 1166x přečteno