B-tým: FK Dobřejovice - SK Úvaly "B" 4:5 (2:4)

Ve 23. kole okresního přeboru vyhrálo naše B-mužstvo v Dobřejovicích 5:4!!!

Okresní přebor -  23. kolo - Dobřejovice  :  SK  Úvaly  „B“      4 : 5  ( 2 : 4 )

Branky: 2“ a  17“ M. Šindelář, 44“, 45“ a 63“min. K. Zradička.

Sestava:   T. Hubínek – T. Čermák, T. Daníček, H. Jůn, O. Novák  – K. Zradička, M. Hanák, P. Tesař, L. Martinec (60“ M. Běloch)  – R. Majrych (85“J. Kostka), M. Šindelář.

Slušně zaplněné ochozy dobřejovického stadionku slibovali bouřlivé prostředí (na vedlejším hřišti končil Dětský den), a především v hektické poslední části zápasu o sobě diváci dali hodně vědět!

Začátek zápasu střelecky patřil nám. Už v první minutě po centru M. Šindeláře zleva střílel z voleje L.Martinec nad branku domácích a o minutku později si M.Šindelář zpracoval míč pár metrů za vápnem a nikým nebráněn přesně vystřelil k pravé tyči branky domácích! 1:0 pro nás! Domácí se snažili a drželi míč při rozehrávce , ale jakmile přešli přes půlící čáru míč ztratili. V osmé minutě z rychlého útoku zakončil prudkou střelou P. tesař a trefil přesně spojnici břevna a tyče! Náš tlak pokračoval a ve 12“ šel po krásné kolmé přihrávce a nedorozumění stoperů R: Majrych sám snad ze 30-ti metrů na branku, ale ve finále mu míč nesedl na střelu a brankař domácích střelu vyrazil, ale o pět minut později už kapituloval! Opět kolmá přihrávka, tentokrát do „brejku“ poslal H. Jůn M. Šindeláře a ten se už zblízka nemýlil= vedeme 2:0. Bohužel lehké vedení jsme neudrželi dlouho, ve 22“ se domácí prosadili střelou z asi 20-ti metru přesně k tyči a snížili na 1:2 z jejich pohledu… a ke všemu za dalších pět minut jsme ztratili míč při rozehrávce a domácí nadvakrát přeci jenom míč dopravili do naší sítě. Přitom první prudkou střelu ještě T. Hubínek výborně vyrazil a na dorážku už nedosáhl…2:2. A to běžela teprve 27“minuta. Dalších 15 minut se hrálo velmi otevřeně, ale žádna branka nepadla. Ve 43“ musel vyrážel přesnou střelu na zadní tyč skokem T. Hubínek a z protiútoku uhodilo! R. Majrych prodloužil na K. Zradičku ten přešel přes obránce a z úhlu hezky obstřelil domácího brankaře! Vedeme 3:2. Za další minutu jsme získali rohový kop. P. Tesař poslal přízemní centr na přední tyč a K. Zradička z voleje málem protrhl sít! 4:2.

Druhý poločas probíhal opět otevřenou hrou z obou stran, domácí navíc více drželi míč při zakládání útoků, úvalští zase využívali rychlých přechodů do útoku. V 63“ jsme vstřelili pátou branku! Z levé strany se ke střele dostal M. Běloch a jeho střelu ve schrumáži v malém vápně ještě tečoval K. Zradička! Domácí vehementně reklamovali offside, ale ani pomezní nemával a tak branka byla uznána. 5:2. Jenže domácí neodpadli jak si asi někteří mysleli a přestože jsme mohli ještě několikrát dotáhnout útok do vstřelení šesté branky naopak domácí se dostali zpět do hry! V 79“ opakovaný centr domácích v jasném offsidu dobře zpracoval domácí útočník a táhlou střelou se prosadil! Sníženo! 5:3 a Za minutu jsme lovili míč ze sítě opět!  Tentokrát hned dvakrát neodhadli odskok míče naši obránci a domácí hráč napálil a opět táhlým obloučkem míč a skončil na zadní tyči v síti!!! Už jen 5:4 pro nás a stále 10 dlouhých minut do konce… Navíc hned z dalšího centru hlavičkoval domácí hráč těsně vedle… V tu dobu se ozývali už i domácí diváci a hlasitě se domáhali vyrovnání. Nakonec jsme aktivní hrou až do posledního písknutí cennou výhru udrželi!

Z pohledu trenéra: Vítězství venku je vždycky velký úspěch, jsem moc rád, že se to podařilo. Vrátili jsme domácím prohru z podzimu. Navíc i když jsme opět nebyli kompletní odehráli všichni vydařený zápas a dorostenci Novák, Martinec, Běloch i Kostka dali do hry maximum. Prostě dneska jsme hráli jako tým a dílo se podařilo! Věřím, že i příští zápas s Kunicemi dáme do hry všechno a podáme dobrý výkon.

SK Úvaly | 28.5.2012 21:31 | 1016x přečteno