B-tým: SK Kostelec nad Černými lesy - SK Úvaly "B" 0:4 (0:1)

Ve 20. kole okresního přeboru se naše B-mužstvo konečně radovalo z výhry, vyhrálo v Kostelci nad Černými lesy vysoko 4:0!

Okresní přebor -  20. kolo - Kostelec nad Černými lesy  :   SK Úvaly „B“        0 : 4  ( 0 : 1 )

Branky: 4× (v 15“, 65“, 72“ a v 79“) minutě  Roman Majrych.

Sestava:   T. Hubínek – T. Čermák (78“ O. Moravec), L. Martinec, H. Jůn, P. Matura - R. Časta, M. Hanák, P. Tesař, K. Zradička (75“ J. Krajíček)  – R. Majrych, M. Šindelář.

Připraven: J. Čermák.

Těsně před zápasem  začalo pršet a déšt vydržel po celý první poločas. Od prvního písknutí rozhodčího jsme se hnali do útočení a během prvních pěti minut jsme kopali 4 rohy. Postupem času jsme v tlaku na míč polevili, ale v pravou chvíli jsme vstřelili branku. V 15“min.  M. Hanák přihrál chytře R. Majrychvi, který „halfvolejem“ trefil míč přesně ke vzdálenější tyči! Vedeme 1:0. Potom se dlouhé minuty hrálo mezi oběmi vápny, domácí se dostávali do zakončení pouze ze střední vzdálenosti. Do tzv.pološance se dostali až po naší ztrátě balonu v 31“min. , ale vysoko skákající míč na hranici našeho vápna hráč Kostelce vůbec netrefil a T. Hubínek ztlumil míč do náruče. Nic zajímavého se do konce prvního poločasu už nestalo.

Začátek druhého poločasu se hrál již bez deště a domácí se snažili dostat do šance, ale tentokrát střed hřiště patřil našim hráčům a tak do našeho vápna se dostalo jen pár vysokých balonů. Větší šance byla pro domácí z rohu. V 53“min. míč z rohového kopu prošel překvapivě přes naše malé vápno nikým netečován… a při dalším rohu domácí hráč v záklonu hlavičkoval mimo naší branku… V 58“min. jsme vstřelili druhou branku, ale přesná střela P. Matury nebyla uznána pro domnělý faul při hlavičkovém souboji těsně před střelou… Teprve v 65“,min. se prosadil po přihrávce M. Šindeláře opět R. Majrych a neomylně (kéž by tomu tak bylo i dál!) proměnil! 2:0. V 70“min. jsme po našem rohu opět jásali, ale podruhé předčasně, protože pan rozhodčí přes schrumáž hráčů v malém vápně viděl hraní rukou a branku neuznal. Nikdo z našich neprotestoval, takže i oprávněně. V tu domu, ale domácí hráči už nebyli vůbec nebezpeční a jejich snaha končila při snaze založit útok nebo nepřesnou přihrávkou do volného prostoru! V 72“min. vstřelil třetí branku opět R. Majrych a debakl Kostelce završil v 79“ čtvrtou brankou opět R. Majrych a opět mu přihrával M. Šindelář! Je moc dobře, že se naši útočníci „probudili“ v pravý čas!

Z pohledu trenéra: Konečně jsme vyhráli. Měl jsem opět obavy zda zápas zvládneme, ale po 20-ti minutách hry bylo vidět, že domácí nejsou zdaleka tak silní jako byli na podzim v Úvalech. Ze stálého kádru mi chyběl pouze T. Daníček, takže jsme poprvé odehráli zápas v poměrně silné sestavě. Musím pochválit každého kdo hrál za to, že jsme vydrželi a chtěli hrát celý zápas! Nepřestali jsme hrát hned třeba po druhém gólu, protože v jiných zápasech jsme si „dokázali“ zápas zkomplikovat tak, že jsme dostali jeden i dva góly a odešli ze hřiště zklamaný. Ted nás prověří daleko silnější celek Nehvizd, tak doufejme, že budeme kompletní a navážeme na výkon tady.

Tomáš Moravec | 7.5.2012 13:39 | 1321x přečteno