B-tým: SK Úvaly "B" - Velké Popovice 1:2 (0:0)

V 19. kole okresního přeboru naše B-mužstvo opět prohrálo, tenktorát nestačilo na Velké Popovice.

Okresní přebor -  19. kolo - SK Úvaly „B“    :  Velké Popovice     1 : 2  ( 0 : 0 )

Branky: Hosté v 57“ a 72“ min., na 1:2 snížil v 90“min. M. Šindelář.

Sestava:   T. Hubínek – T. Čermák (75“ O. Moravec), F. Šindler, T. Daníček, P. Matura – R. Časta, M. Hanák, F. Kokeš, K. Zradička (66“ J. Krajíček)  – L. Martinec, M. Šindelář.

V krásně slunečném odpoledni jsme v sobotupřivítali soupeřez Popovic se kterými jsme napodzimprohráli 2:0.

Zápasprobíhal od začátku ve vlažném tempu ke kterémupřispělo hodně teplépočasí. Hosté se ke střele na branku odhodlali jakoprvní a v 7“ min. stříleli do středu branky. V 19“ min. v tísni zahrál vysoký míč do našeho vápna, kde minul míč T. Čermák, ale hostující hráč také míč netrefil a ten lehce skončil v rukavicích T. Hubínka. O chvilkupozději jsme mohli vést! 21“min. R.Časta zpracovalpřihrávku od F. Kokeše a našelpřízemnípřihrávkoupřed  malým vápnem M. Šindeláře, ten střílel vedle vybíhajícího brankaře, ale těsně vedle tyče! V dalších minutách jsme se nadlouho usadili napůlce hostů , ale ani ze seriepěti rohů a několikapřímých kopů jsme už vyloženou šanci si nebvytvořili…Ve 41“min. Jsme vstřelili branku! Předtím, ale rozhodčí „viděl“ ze 20-ti metrů ruku našeho hráče a brankupřiprotestech hostujících hráčů neuznal…

Ve druhémpoločase hra měla stejnýprůběh úvalští měli více míč na svých kopačkách a hosté mělivelmi nebezpečné rychlépřechody do útoku. V 57ůmin. Popovice vstřeliliprvní branku! Přízemní centrprošelpřes dva naše obránce a osamocený hráč Popovic se zblídka nemýlil! 0–1. hosté mělipak další vyloženou šanci , ale v 66“min. už T. Hubínek výborně vyrazilprudkou střelu na roh! Bohužel v 72“ jsme inkasovalipodruhé…přihrávku za naší obranu hostující útočník nemohl stihnout, ale nepochopení F. Šindlera s T. Hubínkem skončilo  nezdařeným odkopem našeho brankaře a míč se odrazem dostal k hráči Popovic a ten doprázdné branky zvýšiil na 2–0pro hosty!!! V dalších minutách jsme se vsnažili vypracovat nějakounšanci , ale k větší šanci nás už účelně bránící hosté nepustili,. V samotném závěru jsme se aspoňpo centru R. Časty zpravaprosadili a M. Šindelář hlavou snížil na konečných  2 – 1pro hosty!

Z pohledu trenéra: Bohužel série porážek neskončila. Navíc nám nepřeje ani štěstí. Proti minulým zápasům se hodně zlepšil herní projev a ve středu zálohy byl hodně vidět svýmipřihrávkami F. Kokeš. Bohužel první gol nám rozhodčí neuznali pro údajnou ruku, ale protože oba jsou známí popovických nebylo se čemu divit. Navíc jsme v prvním poločase měli územní převahu i dvě další vyložené šance! V druhé půli byli hosté lepší a s našim přispěním vstřelili dvě branky a takové proměnování šancí rozhoduje! Pro mě je další prohra velkým zklamáním, ale tak to prostě je a my musíme podat příště ještě lepší výkon!

Tomáš Moravec | 2.5.2012 9:43 | 1192x přečteno