B-tým: SK Viktoria Sibřina - SK Úvaly "B" 4:1 (3:1)

V 18. kole okresního přeboru prohrálo naše B-mužstvo v Sibřině.

Okresní přebor -  18. kolo - Viktoria Sibřina  :  SK Úvaly „B“        4 : 1  ( 3 : 1 )
Branky: Domácí v 16“, v 18“, ve 44“ a 53“minutě , za nás snížil z penalty na 3:1 ve 45“ M. Šindelář.

Sestava:   T. Hubínek – J. Čermák, H. Jůn, T. Daníček (46“ J. Tyl), P. Matura (66“ O. Moravec) - R. Časta, M. Hanák, L. Martinec, K. Zradička – F. Šindler (66“ J. Krajíček), M. Šindelář.

Přestože favoritem zápasu byli domácí, my jsem zápasc začali odvážně a na rozdíl od jiných zápasů i úspěšně.

První čtvrthodina nepřinesla žádnou šanci  na obou stranách a samotná hra byla vyrovnaná. Bohužel pak jsme to byli opět my (na jaře pokaždé!) kdo dostal první branku. Nejprve byl faulován před naším vápnem R.Časta, ale rozhodčí stál na tak špatném místě, že nejenomže zákrok neviděl, ale navíc odpískal faul na domácího hráče. Po následném zahrání standartní situacev a vracení míče před naší branku se krásně na náhodu trefil obloučkem z voleje domací hráč do naší branky…1:0! Navíc o dvě minuty později dezorientovaný R.Časta při odkopu přesně přihrál na nohu útočícího hráče a ten nezaváhal…2:0! Navíc těsně před touto druhou brankou měli domácí další vyloženou šanci! Po rohu na zadní tyči byl dříve u míče sibřinský hráč než K. Zradička a zblízka trefil naštěstí jen padajícího T. Hubínka! Jinak by sóre bylo ještě horší… Domácí se uklidnili a my jsme měli možnost vyrovnat hru. Ve 21“ centroval zprava F. Šindler a dobře nabíhající L. Martinec z voleje míč trefil špatně a ten skončil jen vedle branky domácích. O pár minut později M. Šindelář se uvolnil na hranici vápna a z úhlu střílel do boční sítě a do třetice ve 40“ opět M. Šindelář dostal přihrávku za obranu a před vápnem byl v kontaktu s vybíhajícím břankářem Sibřiny, ale faul to nebyl. Závěr poločasu pali další branky, nejprve ve 43“ po naší ztrátě balonu na pravé straně domácí přesnou střelou na zadní tyč zvýšili na 3:0 a o minutku později byl faulován ve vápně domácích L. Martinec a penaltu proměnil M. Šindelář! 3: 1.

Úvod druhého poločasu patřil nám, bohužel místo , aby R. Časta ve své šanci hned úvodu zvolil přihrávku na volného M. Šindeláře před odkrytou brankou volil střelu do míst , kde brankař domácích byl silný a střelu zlikvidoval! Následoval tlak domácích započatý sérií tří rohových kopů a v 53“min. čtvrtou brankou! M. Hanák obešel ve středu tři hráče soupeře, ale na přihrávku už nedosáhl- přišel o míč, následovala rychlá přihrávka do strany a nabíhající hráč obešel H. Jůna ve vápně a hladnokrevně zakončil střelou nas zadní tyč! 4:1..... Zápas přes toto skóre neztratil na zajímavosti. V 63“ domáci po rohu hlavou trefili naše břevno! Na druhé straně v 65“ břevno trefil hlavou i K. Zradička po rohu M. Hanáka… V 72“ se do druhé šance propracoval R. Časta, ale ani ted nezbvvolil dobře! Nyní místom střely zvolil přihrávku a ta se k M. Šindelářovi nedostala… V 79“ postupovali z půlky tři hráči domácích na naše dva obránce, ale H. Jůn s T. Čermákem výborně akci domácím překazili! Poslední šanci na vstřelení branky měli domácí , ale v 81“min. T. Hubínek tvrdou a přesnou střelu vyrazil!

Poslední minutky nakonec tempo hry opadlo a domácí si výhru užili..

Z pohledu trenéra: Domácí tým si vítězství zasloužil, Sibřina byla nad naše současné síly. Její hráči byli rychlejší ve startu na balon, důraznější a měla oba útočníci  velice šikovné, kteří podrželi míč v útoku, záloha pracovala na rozdíl od nás bez vážných chyb. My můžeme v současném stavu uspět pouze, když proměníme těch minimum šancí co si vypracujeme v zápase a to se nám na jaře ještě nepovedlo. Šance zápas zdramatizovat byla. V prvním poločase, když L. Martinec dobře netrefil míč ve vyložené šanci  a na začátku druhého poločasu, když vyloženou šanci neproměnil R. Časta. Tedse jarní polovina soutěže bude lámatv příštím 4 kolech a je potřeba bodovat, doma i venku, takže dáme opět všechnu sílu do příštího zápasu!

Tomáš Moravec | 24.4.2012 21:55 | 1307x přečteno