B-tým: Sokol Měšice - SK Úvaly "B" 4:1 (3:0)

V 16. kole okresního přeboru prohrálo naše B-mužstvo v Měšicích…

Okresní přebor -  16. kolo - Sokol Měšice   :   SK Úvaly „B“         4 : 1  ( 3 : 0 )

Branky: Domácí ve 3“, v 18“, v 25“ a v 50“min. Na 4:1 snižoval v 70“min. M. Branný.

Sestava:   T. Hubínek – O.  Moravec, T. Daníček, J.Čermák, M. Běloch – R. Časta , J. Krajíček, M. Šindelář, D. Čejka (55“ M. Branný) – K. Zradička, J. Kostka (46“ H. Jůn)

Ke třetímu jarnímu zápasu jsme přijeli do Měšic, které nám chtěli oplatit podzimní prohru 4:2 v Úvalech a čekal se těžký zápas. Bohužel vše bylo jinak! Po třiceti minutách bylo skóre jednoznačné pro domácí a úvalští neměli sílu ani štěstí na zvrat… Už ve třetí minutě jsme po zbytečné pokusu o kličku před naším vápnem inkasovali! O míč přišel náš obránce a domácí útočník chladnokrevně zakončil střelou na zadní tyč! 1: 0. Na druhé straně jsme mohli velmi rychle vyrovnat v 5“minutě, ale M. Šindelář v dobré pozici před brankařem domácích nastřelil jen jeho nohy a kopali jsme jen roh… V 18“ min. domácí vstřelili druhou branku! Dvakrát odvrácený míč po rohu domácích se vždy do našeho vápna vrátil a neobsazený hráč zblízka vstřelil branku! 2: 0. Do třetice, ve 25“min. centr z levé strany propadl za naší obranu a nabíhající útočník neomylně trefil! 3: 0. Navíc ve 30“min. domácím zkazil radost z branky T. Hubínek, který zneškodnil samostatný nájezd domácího útočníka, který převzal kolmou přihrávku a ze 30-ti metru postupoval sám na naší branku! Po této smršti jsme trochu vyrovnali hru v poli a osmělili se k několika střelecký pokusům. Ve 40“min. přímý kop ze vzdálenosti 20-ti metru hezky trefil M. Šindelář, ale brankař těsně u tyče vyrazil na roh! Ve 43“ jasme mohli opět skórovat! Po rozehraném přímém kopu přešel T. Daníček přes narážečky o M. Šindeláře a J.Krajíčka do vápna a z dobrého úhlu trefil břevno! Navíc odražený míč se ještě snažil vrátit do sítě J. Kostka hlavou, ale ke vší smůle míč trefil opět břevno a míč se odrazil dál do pole…

Druhý poločas žádný obrat nepřinesl. Navíc hned v 50“min. se trefil v tyči zpoza vápna měšický hráč a sóre 4:0 bylo pro domácí hodně pohodné. Domácí ve hře hodně polevili a přenechali iniciativu úvalským. Naše snaha končila ale před vápnem domácích nebo střelou mimo branku! V 70“min. jsme se přeci jen radovali! Přihrávka na vápno ke K. Zradičkovi byla tečovaná a prošla k nabíhajícímu M. Brannému, který si s ní výborně poradil! Střela do protipohybu domácího brankaře znamenala snížení na 4: 1. Další minuty jsme sice stále byli aktivnější, ale do dalších šancí jsme se nedostali. Ohrožením tak bylo několik rohových kop, ale hlavička T. Daníčka 2× a H. Jůna ke gólu nevedla. Naopak domácí hodně přiostřili hru, naši hráči si nenchali nic líbit a tak klidný rozhodčí pan Bernard udělil i několik žlutých karet na obě strany. Domácí mužstvo tak bez větších problémů získalo důležité tři body a my jsme odjížděli s prázdnou…

Z pohledu trenéra: Zasloužené vítězství domácích. Nedokázali jsme se přes všechnu  naší snahu domácím v poli vyrovnat. Ve zlomových momentech, kdy jsme se mohli vrátit do zápasu vstřelením branky jsme neuspěli. Pozitivem tak byl jen vynikající výkon T. Hubínka v brance a  nasazení mladíků z dorostu, kteří nezklamali a byli vidět.

SK Úvaly | 10.4.2012 20:33 | 1293x přečteno