B-tým: SK Úvaly "B" - Sokol Pacov 0:1 (0:0)

V 15. kole okresního přeboru prohrálo naše B-mužstvo na domácím trávníku s Pacovem.

Okresní přebor -  15. kolo: SK Úvaly „B“   :  Pacov     0 : 1  ( 0 : 0 )

Branky: 55“ hosté.

Sestava:   T. Hubínek – O.  Moravec (63“ D. Čejka), T. Daníček, H. Jůn, F. Šindler – M. Branný (46“ P. Špringr) , M. Hanák, M. Šindelář, T. Čermák – K. Zradička, J. Krajíček

Ani druhé jarní kolo nám nepřineslo úspěch. Navíc ve studeném sobotním podvečeru bylo se na hřišti vidět jen málo hezkých fotbalových akcí.  Hodně improvizovaná sestava domácího mužstva stála proti bojovně naladěným hostům a obě mužstva si byla hodně vědoma důležitosti získaných bodů!

V prvním poločase se do vyložené šance propracoval jen v 15“ min. útočník hostů , ale tváří v tvář našemu brankaři neuspěl a T. Hubínek míč vyrazil zpět do pole. Na naší straně jsme zahrozili pouze střelami z dálky nebo střela byla zblokována obrácem. Nejblíže branmce byla střela M. Šindeláře ve 44“ z hranice vápna. Ta skončila těsně vedle pravé tyče branky Pacova.

Do druhého poločasu jsme výrazně oživili hru směrem dopředu a postupem času si vytvořili i územní převahu. Bohužel šance M. Hanáka, P.Špringra a střely M. Šindeláře nebo K. Zradičky brankou neskončili. Úvalští hráči byli více nebezpeční v útoku a vypracovali jsme si několik vyložených šancí. Bohužel 2 tyče a 2× nastřelení hráče na brankové čáře brankou neskončili. Navíc z prvního rohu hostů druhém poločase hosté se štěstím vstřelili brank! 53“min. prudký roh na přední tyč, kde v souboji s útočníkem tečuje H. Jůn nohou míč za sebe a ten končí k našemu překvapení v síti u zadní tyčky… 0:1 !Vedoucí branka zvedla naše úsilí o vstřelení branky, ale hosté někdy i se štěstím odvraceli střely i centry do bezpečí. Závěrečnou čtvrthodinu jsme hráli vabank a hosté mohli do otevřené obrany několikrát potvrdit vítězství,ale náš brankař byl výborný nebo šla střela mimo tři tyče! Poslední možnost přišla v nastaveném čase z rohového kopu, ale střela a následný závar v malém vápně Pacova k brance nevedl a když míč skončil opět za čarou vedle branky velmi dobře rozhodující rozhodčí pan Kotek zápas ukočil.

Z pohledu trenéra: Zklámání z výsledku. Samotná hra nebyla na pohled nijak hezky fotbalová. Musel jsem zapracovat do základní sestavy dva úplné nováčky. Z dorostu M. Branný a na hostování F. Šindler nám pomohli zacelit díry v sestavě po zraněných a po potrestaných.a T. Čermák nastoupil poprvé k ostrému zápasu po operaci kolene.Navíc soupeř k pohledné hře nijak nepřispěl, spoléhal stejně jako v minulém roce úniky a střelbu svého kapitána, nám známeho V. Černého, kterému se snažil pomoci druhý poměrně šikovný mladý útočník..  Příští zápas jedeme do Měšic a věřím, že tam už se střelecky probudíme a body získáme.

Tomáš Moravec | 2.4.2012 20:50 | 1403x přečteno